TURISTIKU PODPORUJÍ
60 687 turistů a cestovatelů
102 806 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 168 723,- odměny za články

Soutěž o vstupenky na veletrh Holiday World 2012

Soutěžit můžete od 3.2.2012 do 7.2.2012

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Veletrh cestovního ruchu Holiday World je nejvýznamnější akci svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. Letos se bude konat 21. ročník, který se představí ve dnech 9. - 12. února 2012 v areálu holešovického Výstaviště v Praze.

Veletrh proběhne společně s 6. ročníkem gastronomického veletrhu Top Gastro a nově se 17. ročníkem největšího veletrhu golfového vybavení a turistiky v České republice GOLF SHOW! Cílem spojení jednotlivých veletrhů je poukázat na vzájemné souvislosti mezi světy cestování, golfu a stravování a představit je v co nejširší paletě odborníkům a laikům.

V souvislosti s přípravou veletrhu domlouváme s partnerskými CK uspořádání již 3. ročníku soutěže www.zajezdyzamilion.cz!

Kdo je pro letošní 21. ročník partnerskou zemí? (www.holidayworld.cz)Nelze hlasovat

Omlouváme se, ale hlasovat můžou jenom přihlášení uživatelé turistika.cz

Registrovat se můžete zde. Přihlásit se můžete zde.

Vstupenky obdržíte osobně ve čtvrtek, v 10:00 před holešovickým výstavištěm od zástupce společnosti Turistika.cz wink. Hodně štěstí, každá 20. správná odpověď vyhrává jednu vstupenku.

Výsledky soutěže

Výherci vstupenek - Petr Matura, Tereza Bezděková, Jaroslav Kratochvíl, Věra Studeníčková, René Štefec, Barbora Gajdošová, Roman Menc
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace