TURISTIKU PODPORUJÍ
61 082 turistů a cestovatelů
104 535 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 250 487,- odměny za články

 

Vize Turistika.cz

Občasným i nadšeným turistům, cestovatelům a výletníkům vytváříme unikátní zdroj informací, databanku zkušeností a praktických rad ostatních turistů, cestovatelů a výletníků pro ještě větší požitek z cesty a výletu, ušetření peněz či nepříjemných situací a bezpečný návrat domů z tuzemska i zahraničí

 

Princip stránek Turistika.cz

Věříme, že nejlepšími pomocníky při cestách jsou sami cestovatelé, turisté a výletníci a proto klademe největší důraz na to, aby přímo oni se podíleli na tvorbě tohoto projektu a mohli a chtěli sdílet své zkušenosti a zážitky s ostatními.

Věříme, že vše co potřebujeme vědět, pro opravdu skvělý zážitek zcesty, či výletu již patrně někdo ví, či sám přímo prožil a že právě tato zkušenost je pro ostatní nenahraditelná. Naší strategií proto, je vytvořit infrastrukturu, technologii a nadšení usnadňující sdílet své zážitky, lehce vyhledat odpověď na mou otázku a najít inspiraci pro cestu, výlet či řešení situace.

 

Obsah stránek Turistika.cz

Většinu obsahu celého webu tvoří sami turisté a cestovatelé. Přidávají své výlety, trasy, rady, cestopisy, testy a popisky turistických cílů. Aktuální informace, tipy a zajímavosti nebo pozvánky na akce doplňují přes své Travel blogy města, turistické centrály, destinační agentury i firmy. 

 

... čtěte dále

 

   >  TRAVEL BLOG & SLUŽBY PRO REGISTROVANÉ
   
     >  TRAVEL BLOG PRO FIRMY A ORGANIZACE
   
     >  NÁVŠTĚVNOST - REKLAMA - SLUŽBY - SPOLUPRÁCE