Asociace turistických oddílů mládeže ČR (A-TOM) je občanské sdružení dětí a mládeže s celorepublikovou působností zaměřené především na turistiku a tábornictví.
  Cestovní kancelář ESO travel je největší česká cestovní kancelář, jejíž specializací je exotická dovolená. Cestovat s námi můžete do celého světa, na všech pět kontinentů. Zkuste obohacující poznávací zájezdy, exotické pobyty nebo jedinečné plavby po moři.
  České Dráhy, a.s. www.cd.cz
Pravidelné přispěvatele tipů na výlet kilometrickou bankou, pomáhají zviditelnit stránky Turistika.cz.
  CK Alpina (www.alpina.cz)
poskytuje registrovaným turistům a cestovatelům na Turistika.cz slevu 5% (max. 500 Kč) na všechny své zájezdy. Alpina nabízí aktivní zájezdy s horskou i nenáročnou turistikou, cykloturistiku i MTB, ferraty i expedice do dalekých zemí. Poznáte nové přátele a překonáte sami sebe.
  alfa-sport.cz (www.alfa-sport.cz) outdoor, camping, cyklistika, lyžování
E-shop s kvalitním outdoorovým, cyklistickým a lyžařským oblečením a vybavením pro camping, turistiku a lyžování. Prodáváme jen to, co dobře známe a co jsme si vyzkoušeli na vlastní kůži. Přijďte také vyzkoušet – pro registrované turisty 10% sleva.
  Smartmaps.cz (www.smartmaps.cz)
SmartMaps jsou přesné turistické a cykloturistické mapy, autoatlasy, navigace a průvodci. Můžete je nosit v kapse, mít na stole, v autě a používat na internetu. 15% sleva pro registrované.
  Hanibal.cz (www.hanibal.cz)
Eshop i kamenná prodejna s potřebami pro svobodnéc estování. Nabízíme rodinné stany, spací pytle, karimatky, funkční prádlo, sportovní a outdoorové oblečení, pohorky, sandály a boty pro děti. Sleva je 200Kč při nákupu nad 2000Kč
  AZ tour
poskytuje registrovaným turistům a cestovatelům na Turistika.cz slevu 15% na všechny své poznávací, jednodenní i lyžařské zájezdy
  BK tour
zobrazuje nabídku chat a chalup v okolí tipů na výlet, akcí i turistických cílů, v ČR i v zahraničí, od léta to budou i slevy na ubytování a dlaší výhody pro registrované turisty a cestovatele
  Digitální studio
sleva 10% na zpracování fotokoláže a velkoformátového tisku pro všechny registrované turisty a cestovatele. Prostě vám rychle a levně vytisknou vaše zážitky a pošlou domů.
   
  Imapy.eu
internetový obchod s mapami všeho druhu, jehož kreditem je nízká poštovní cena a balné zdarma. Registrovaní turisté a cestovatelé na Turistika.cz mají slevu 5%
 

Cestovní kancelář Mundo
Cestovka známá kamarádskou atmosférou na zájezdech nabízí slevu 5% (max. 500 Kč) pro všechny registrované turisty a cestovatele. Mundo pořádá turistické a poznávací zájezdy po Evropě, cyklozájezdy, ale i exotické letecké zájezdy do zemí jako Albánie, Norsko, Gruzie a Arménie, Rusko, Irsko, Korsika, Island nebo Tanzanie.

   
  Kudrna.cz
Cestovní kancelář pro romantickou a aktivní dovolenou na horách, v sedle bicyklu, na vodě a při poznávání různých koutů Evropy, Asie i zbytku světa. Kudrna, to je kamarádství - úsměv - dobrodružství - recese - nápady - atd..., sleva 5% pro registrované turisty a cestovatele, max 500,- Kč.
  CK Soleada
Sleva 5% pro registrované turisty a cestovatele na plavby Karibikem nebo cesty pro malé skupinky 6-12 lidí po Jižní Americe. Vždy se zkušenými průvodci.
 

WOLF GANG
WOLF GANG vyrábí a prodává kvalitní turistické oblečení s membránami AIR-TEX, GELANOTS, flísové bundy z materiálu Polartec, dále pak školní, výletní, turistické a expediční batohy. Nabídka obsahuje také různé praktické doplňky (tašky, taštičky, ledvinky, peněženky apod.) a spacáky ze 7-kanálového dutého vlákna. Sleva 10% pro registrované turisty a cestovatele.

 

TRANSPORT CHIEF  Automobilová doprava po celé ČR i do zahraničí. Speciální paušální ceny pro registrované turisty a cestovatele.  Praha - Karlovy Vary, od 515,- Kč/osoba, Praha - Vídeň, od 1270,-/osoba;. Více info o cenách pro registrované turisty a cestovatele najdete >> zde <<

 

 

Cestovní agentura KALÁBRIE - CZ  se především specializuje na prodej a zprostředkování ubytování v regionu Kalábrie v Itálii. Nabízíme různé kategorie ubytování, od bungalovů, apartmánů, rezidencí, až po hotely vyšší kategorie. Sleva 6% na veškeré ubytování v naší nabídce, katalogové i na našem webu http://www.kalabrie-cz.eu/.

 

  Internetový outdoor obchod poskytuje slevu Sleva 150 Kč na nákup nad 2800 Kč, do 14.12.2009. Sleva neplatí na zboží v akční nabídce. www.penzo-spacaky.cz
 

          

 

TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové (www.tchk.cz)
TECHNOLOGICKÉ CENTRUM pronajímá kanceláře pro vývojs tránek Turistika.cz

 

 Značka LOAP je tradičním výrobcem sportovního oblečení a vybavení pro volný čas a pobyt v přírodě. www.loap.cz

Slevové kupóny naleznete vždy po přihlášení do stránek Turistika.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace