TURISTIKU PODPORUJÍ
61 380 turistů a cestovatelů
107 597 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 326 201,- odměny za články

MERRELL – Pojďme ven!

Soutěžit můžete od 17.7.2013 do 31.7.2013

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Lets get outside! To je heslo americké značky MERRELL, která už více než 30 let vyrábí outdoorovou obuv pro všechny nadšence po celém světě. Čím se MERRELL liší od konkurence? Příznivci značky často říkají, že MERRELL jsou první outdoorové boty, které nepodcenily design. Je to tak. Se stejnou pečlivostí s jakou se MERRELL věnuje technologickým inovacím sleduje i nejnovější fashion trendy. Seznam prodejen stejně jako eshop najdete na: www.merrell.cz

O CO SOUTĚŽÍTE: Soutěžte o dámský a pánský model multisportovní outdoorové obuvi MERRELL vybavené membránou Gore-Tex®.

                                                

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: V čem je výjimečná patentovaná Gore-Tex membrána?

 

Podmínky soutěže naleznete zde.Nelze hlasovat

Omlouváme se, ale hlasovat můžou jenom přihlášení uživatelé turistika.cz

Registrovat se můžete zde. Přihlásit se můžete zde.

Boty našlapané technologiemi
Jaké technologie MERRELL u outdootových bot používá? Vybrat si můžete z modelů s membránou Gore-Tex®, Waterproof úpravou, antibakteriálním ošetřením Aegis®, odpružením Air Conduction®, patentem Q-form®, který přizpůsobuje botu ženskému stylu chůze... Seznam vychytávek je opravdu dlouhý. MERRELL nabízí outdoorové boty mužům, ženám i dětem. Vyrazit ven s MERRELLEM teď může opravdu každý.

Pánské outdoorové boty s multifunkčním využitím
Zabývejte se programem a neřešte botník! To je heslo americké značky MERRELL, která zná muže „jak svý boty“. Ví, že muži se neradi zabývají zbytečnostmi. Chtějí si užívat. Jsou zaměřeni na cíl a výkon. MERRELL se rozhodl usnadnit takovým mužům život – vyrábí pro ně výjimečně univerzální pánskou outdoorovou obuv. Multifunkční outdoorové boty MERRELL si tak poradí s většinou sportů a zvládnou i více denní trek se středně těžkou zátěží. Stylově si v nich budete připadat i na pivě s přáteli či při obyčejné procházce městem.

Na ženy se musí jinak
U dámských outdoorových bot MERRELL používá patent Q-form®, který přizpůsobuje botu ženskému způsobu chůze a tím i prodlužuje životnost obuvi. MERRELL je obecně velmi populární u dívek a žen. Narozdíl od jiných outdoorových značek si uvědomil, že, na ženy se musí jinak. Nestačí jen vyrobit trekingové boty v menší velikosti a přidat růžovou. Dámská obuv MERRELL má od začátku jinou konstrukci než pánské boty. Navíc je kolekce dámské trekingové obuvi u MERRELLU mimořádně široká.

 

Výsledky soutěže

Gratulujeme výhercům, získávají multisportovní outdoorovou obuv MERRELL vybavenou membránou Gore-Tex®; Jiří Sláma vyhrává pánský model multisportovní outdoorové obuvi MERRELL a Olča Studničková vyhrává dámský model multisportovní outdoorové obuvi MERRELL.