TURISTIKU PODPORUJÍ
61 432 turistů a cestovatelů
108 499 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 351 001,- odměny za články

Soutěž o zájezd do Švýcarska s CK Mundo

Soutěžit můžete od 22.4.2013 do 20.5.2013

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Soutěž o zájezd do Švýcarska v hodnotě 8 000 Kč.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Tipněte si (nebo najděte na webu CK), který ministát není v programu žádného zájezdu CK Mundo:Nelze hlasovat

Omlouváme se, ale hlasovat můžou jenom přihlášení uživatelé turistika.cz

Registrovat se můžete zde. Přihlásit se můžete zde.

PODMÍNKY SOUTĚŽE NALEZNETE ZDE

Soutěžíme o zájezd pohodové cestovky Mundo, která nabízí outdoorové a poznávací zájezdy po Evropě i leteckou exotiku. Podívat se s Mundem můžete třeba do italských Dolomit, Albánie, Norska, Skotsko, Irska, Julských Alp nebo Pyrenejí. Z leteckých zájezdů stojí za zmínku např. Izrael, Island, Východní Turecko, Írán, Gruzie a Arménie, Tanzanie a Srí Lanka. Na webu CK najdete i diskusní fórum, kde není nouze o cestovatele, kteří hledají parťáka na zájezd, stejně jako Facebooku. Další možností je využít cestopisy psané zákazníky cestovky. 

   

Švýcarské hodinky jsou synonymem přesnosti, zdejší sýry a čokoláda zase synonymem lahodnosti. Švýcarsko, hornatá alpská země, vyniká krásou přírody a neuvěřitelnou rozmanitostí krajiny. Na nevelké rozloze tu najdete vše od věčného sněhu až po středomořské podnebí s palmami. Stejně pestrou zemí je Švýcarsko i z hlediska kulturního, vždyť zde už 700 let žijí v pozoruhodné jednotě obyvatelé hovořící francouzsky, německy, italsky a rétorománsky. Málokdo zůstane chladný při pohledu na čtyřtisícové velikány (např. slavný Matterhorn), na horská jezera, nejdelší alpský ledovec Aletschgletcher nebo nejmohutnější evropské vodopády. Za viděnou stojí i středověká centra měst, romantické hrady a zámky, cestovatelé se tu svezou i vlakem a lanovkou. Na webu cestovky Mundo najdete podrobnosti k poznávacímu zájezdu do Švýcarska, který je hlavní výhrou. 

Výsledky soutěže

Gratulujeme výherci Radku Polanskému.