TURISTIKU PODPORUJÍ
59 100 turistů a cestovatelů
93 634 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
982 660,- odměny za články

Hlavní věž hradu Sovinec - diskuse

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.
 • 7.8.2017 17:30
  Hrad mi přijde tajemný a věřím, že existuje něco mezi nebem a zemí. Nás na hradě stihl prudký déšť, kdy létaly větvičky ze stromů a dokonce se obrátila i lavička prudkým větrem. Vše působilo docela strašidelně. Při pozdějším hledání informací se mi potvrdilo i to, že citlivější lidé se zde mohou cítit poněkud hůř. Není divu, musí zde být i negativní energie - mučírna, sídlo Wermachtu atd.. Toto jsou moje poznatky, které se váží k tomuto hradu.
 • 19.1.2016 16:16
  Plně chápu tvé rozhořčení, Vítku, začíná to být pěkný blbákov! A Tobě, Aničce a pochopitelně i manželce díky za komentáře.
 • 19.1.2016 14:40
  Je to žel čím dál víc ,,roztahující" se výjev, Facebook atd. Je smutné, že sotva se dítě jen trochu naučí mluvit, už ho začínají učit na počítači. Nedávno mě řádně ,,nakrkla" reklama v televizi na nějaký počítačový program, kde se malé děti můžou naučit kreslit a malovat. No do háje, tak ono se bude už učit kreslit a malovat na počítači. Chudák pastelky, vodovky atd. Jestli to bude takto pokračovat dál, za chvíli se budou děti učit o pastelkách, vodovkách apod. už jen ve škole a k tomu ještě z tabletů. Raději se víc rozepisovat už nebudu, nebo to moje nervy nevydrží.
 • Sovinec
  18.1.2016 21:37
  Pěkné, Františku:-)
 • 18.1.2016 18:44
  Musím souhlasit se svým manželem a jeho dokonalým popisem, že návštěva pohádkového hradu Sovince je vždy zážitkem. I já jsem zde byla víckrát, na věži jen jednou, když jsme zdolali množství schodů zdajících se nekonečnými, výhled z věže nám byl odměnou. Při každé návštěvě hradu je zde co nového obdivovat.

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.

Zpět na příspěvek Hlavní věž hradu Sovinec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace