TURISTIKU PODPORUJÍ
61 172 turistů a cestovatelů
105 400 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 271 827,- odměny za články

Na kole na Třístoličník. - diskuse

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.
 • Re: Re: Re:
  14.9.2015 13:09
  Díky za podrobné informace. Já to mám spojené s rodinnou návštěvou a tak nevím jak mi to vyjde časově. Každopádně děkuji za nabídku "průvodcovských služeb". Určitě je někdy využiju :-).
 • Re: Re:
  11.9.2015 21:28
  Co bych Ti doporučil, když nic náročného, tak právě například Labskou cyklostezku č.2, ta není vůbec nic složitého, můžeš se projet z Litoměřic do Ústí nad Labem, kde na začátku ve Střekově můžeš navštívit jednu z hlavních dominant Ústí nad Labem- hrad Střekov, jen by si to chtělo ověřit, zda-li bude hrad v dobu Tvé návštěvy otevřený, ale podle mě by měl být. Z Litoměřic do Ústí je cca slabých 20 kilometrů a až na výjimky vede cyklostezka podél, či blízko Labe. Kdyby si chtěl něco náročnějšího, můžeš si projet Opárenské údolí, zajedeš opět po cyklostezce č.2 do Velkých Žernosek, kde nasedneš na přívoz, přejedeš na druhou stranu do Malých Žernosek a po cyklostezce č. 25 až třeba k nám do Velemína, toho bych v tom případě využil, protože bych se s Tebou rovnou také projel, od 28.9. mám týden dovolenou, takže kdyby si v tento čas přijel, rád se Ti stanu místním průvodcem :-) Je toho tu jinak dost na projíždění, ovšem to by bylo na dlouhý seznam.
 • Re:
  10.9.2015 8:24
  Ahoj Vítku, vím že jsi znalec Českého středohoří. Mám na Tebe prosbu. Pojedu koncem září na víkend do Litoměřic. Jeden den chci jezdit na kole a druhý bude pěší turistika. Co bys mi doporučil? Díky. Z.
 • 9.9.2015 20:46
  Velké lákadlo, ale určitě ne pro letošní rok, protože to je děs, co jsem toho ,,najezdil" na mém bicykly. Co jsem nastoupil do mé nové práce, nemám na ježdění moc času. V sobotu se chystám alespoň projet Labskou cyklostezku, aby mi ty moje nohy definitivně neztuhly :-) Snad to příští rok bude lepší.

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.

Zpět na příspěvek Na kole na Třístoličník.