TURISTIKU PODPORUJÍ
61 480 turistů a cestovatelů
110 579 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 368 589,- odměny za články

VYHRAJTE LUXUSNÍ WELLNESS POBYT PRO 2 SE SLEVY.CZ!!!

Soutěžit můžete od 20.11.2012 do 17.12.2012

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a staňte se výhercem některé z lákavých cen!

Ceny:   
1x   Luxusní 3denní nabitý LÁZEŇSKÝ WELLNESS pobyt včetně polopenze pro 2 osoby v Mariánských Lázních!
(http://www.slevy.cz/sleva/909-sleva-wellness-pobyt-polopenze-marianske-lazne)


  

30x  kredit na 100 Kč na nákup čehokoliv na Slevy.cz

Soutěžní otázka: Na Slevy.cz můžete najít: ???



Odpověď najdete na: http://www.slevy.cz



Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

VYHRAJTE LUXUSNÍ WELLNESS POBYT PRO 2 SE SLEVY.CZ!!!

Vánoce se kvapem blíží, stromeček je připraven k ozdobení, bytem proniká nádherná vůně cukroví, vanilky a skořice, za oknem padá sníh. Všichni se těší na Vánoce a zejména na Štědrý večer a s tím spojené rozbalování vánočních dárků.

A že stále ještě přemýšlíte, čím okouzlíte vaše blízké? Rádi byste je potěšili báječným a originálním dárkem, ale našetřené peníze vám pomalu, ale jistě docházejí? Nenechávejte nákup dárků na poslední chvíli! Máme pro vás báječné řešení!

Zapojte se do vánoční soutěže a máte vystaráno!

Čekají na vás skutečně lákavé ceny! Soutěžit můžete o 1x luxusní pobyt v špičkovém hotelu Morris**** v Mariánských Lázních a 30x o kredit na 100Kč, který můžete využít na nákup čehokoliv na www.slevy.cz.

Vyhrajte exkluzivní pobyt v luxusním a přepychovém hotelu Morris****, který vás ohromí kvalitními službami, vytříbenou kuchyní a vkusně zařízenými pokoji. Hotel je vybaven starožitným nábytkem a doplňky precizně laděnými do staroanglického stylu. Golf hotel Morris**** patří zaslouženě k nejlepším hotelům ve světoznámých Mariánských Lázních! K výhře patří i večeře, oxygenoterapie, tepelná terapie a další služby. 

30 z vás má navíc šanci vyhrát kredit 100Kč, který můžete uplatnit na nákup čehokoliv na Slevy.cz!

Vybírat můžete mezi lákavými pobyty se slevou, zkrášlujícími kosmetickými procedurami, hýčkajícími masážemi, blahodárným wellness, špičkovými kadeřnickými službami i rozmanitými dárky, které stoprocentně potěší vaše blízké! Na Slevy.cz naleznete opravdu vše, a ještě k tomu s parádní slevou!

Kromě toho kupón dostanete v překrásném vánočním nebo jiném dárkovém  designu, bez loga slevového serveru, který navíc můžete obohatit vlastním textem! Fantazii se meze nekladou!  Takový dárek udělá velikou radost rodičům, partnerovi, kamarádce i vaší ratolesti!

A že nechcete nic platit předem, ale chcete slevu? I v tomto případě pro vás máme ideální řešení! Kupóny zdarma jsou šité na míru právě vám!

Kupóny zdarma jsou slevy, které uplatníte přímo u obchodníka. Na Slevy.cz získáte kupón včetně jeho kódu absolutně zdarma. Podle podmínek, které si určí poskytovatel slevy, pak slevu uplatníte přímo při nákupu zboží nebo služby. Pokud slevu nabízí e-shop, budete rovnou přesměrováni na konkrétní zboží a jednoduše si přetáhnete slevový kód ze Slevy.cz do příslušné kolonky v e-shopu. Tím dojde k započtení slevy, doplatíte zbytek a máte nakoupeno – se slevou. Můžete tak získat například slevy na parfémy, slevy na hodinky a na další zboží či služby.