TURISTIKU PODPORUJÍ
61 380 turistů a cestovatelů
107 584 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 337 019,- odměny za články

Fotosoutěž s Německou turistickou centrálou zajímavé ceny!

Soutěžit můžete od 5.11.2012 do 30.11.2012

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Německo je země plná kontrastů – hory, jezera, ostrovy, moře a písečné pláže, ale také historická městečka, živé pulzující metropole, měst a designu, módy, veletrhů, a k tomu navíc i cyklostezky, lázně, proslulý Oktoberfest a pivní zahrádky, nebo třeba tradiční vánoční trhy – to vše můžete najít a zažít v Německu. V kombinaci s proslulou pohostinností a důrazem na kvalitu na Vás čeká dovolená snů. Nemůžete se rozhodnout a potřebujete více informací? Tak to je tím správným partnerem pro Vás Německá turistická centrála (DZT)– aktuální a především zajímavé informace a tipy na cestování po Německu Vám přináší na svých webových stránkáchfacebookovém profilu a ve svých newsletterech. S DZT můžete hrát také o spoustu zajímavých cen, stačí sledovat její facebookový profil.

Více na Facebook.com/fotosoutez-nemeckoAktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Ceny

Vyhlášení proběhne 1.12.12 00:00

Batoh LOAP - MIWOK

Dvoukomorový batoh s vrchním a spodním plněním, což zaručuje výborný přístup k věcem v batohu. Batoh je určen k dlouhodobému pobytu v přírodě a k delším turistickým výpravám nebo na cestování.

  • Hlavní a spodní komora s dělící přepážkou, která lze odepnout a vytvořit pouze jednu hlavní komoru.
  • Výškově stavitelný vrchlík s vnější a vnitřní kapsou.
  • Boční kompresní popruhy, které umožňují co nejpevnější stáhnutí nákladu.
  • Úchyty na přední straně batohu slouží k připevnění dalšího materiálu.
  • Batoh má několik vnitřních i vnějších kapsiček.
  • 55 + 10l
 

5x Kniha Cyklostezky Evropy

Lucie Kovaříková a Michal Jon se poprvé vydali na kolech po Evropě v roce 1994. Od té doby projeli na kole přes 40 zemí po celém světě, v letech 2002-2005 svět objeli. Tentokrát se však nevypravíme se známými světoběžníky do vzdálených krajin, zůstaneme v Evropě, ale projedeme ji opravdu důkladně. Oba cyklocestovatelé nás provedou po 30 nejznámějších cyklostezkách, počínaje nejfrekventovanějšími - Labskou a Dunajskou a konče cyklostezkou mezi pohádkovými zámky kolem řeky Loiry.