Soutěž o produkty Nanosilver

Soutěž probíhá od 25.5.2012 do 16.6.2012

Co dodává nadstandartní funkci oblečení, které se prodává pod značkou nanosilver?

Nápovědu najdete na www.nanosilver.cz.

Vyhrává každá 50. správná odpověď!

A každá 30. správná odpověď získává slevový kupon v hodnotě 100 Kč na nákup produktů nanosilver! (podmínkou je nákup minimálně za 420 Kč)

Zapojením do soutěže souhlásíte s občasným zasíláním informací o produktech nanosilver.Nelze hlasovat

Omlouváme se, ale hlasovat můžou jenom přihlášení uživatelé turistika.cz

Registrovat se můžete zde. Přihlásit se můžete zde.

Výhra: ponožky nanosilver a antibakteriální sprej, 30ml 

Info k výherním produktům: 

Ponožky nanosilver patří mezi části oblečení, které jsou každodenně využívány a nadměrně zatěžovány. Nespokojte se s průměrem a dopřejte svým nohám kvalitní funkční ponožky, které efektivně řeší odvod potu i zápach nohou, aktivně působí proti bakteriím, jsou pohodlné a maximálně funkční. Spolehněte se na ponožky se stříbrem nanosilver a vyzkoušejte, jaké je mít nohy opravdu ,,v bavlnce". V nabídce jsme pro vás připravili nejen sportovní ponožky, ale také společenské ponožky nebo ponožky pro běžné nošení.

Antibakteriální sprej nanosilver
slouží k desinfekci obuvi, punčoch a textilu Nanosilver sprej spolehlivě ničí všechny bakterie. Eliminuje nepříjemné pachy. Obsahuje molekuly stříbra. Vyrábí se také diskrétní kabelkové balení 30 ml.

 

 

 

 Podmínky účasti v soutěži

Výsledky soutěže

Výherci spreje a ponožek: Jiří Vlach Jana Šneberková Jana Valášková Irena Sklenářová Květa Fantová Alena Kůřilová Dušan Herda Výherci 100,- kuponu: Monika Votrubová; Jitka Bartoňová; Jiří Prášil; Josef; Helena Cardová; Kateřina Kuchařová; Radek Polanský; Jana Flegrová; Soňa Vrabcová; Karolína Rampasová; Milena Buřinská; Eva Bořutová
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace