TURISTIKU PODPORUJÍ
61 495 turistů a cestovatelů
110 808 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 372 530,- odměny za články

Soutěž o zájezd pro dva do Černobylu - ZDARMA

Soutěžit můžete od 17.4.2012 do 20.5.2012

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Turistika.cz pořádá soutež o nezpomenutelný zájezd do Černobylu pro dvě osoby s operátorom CHERNOBYLWEL.COMe.

CHERNOBYLWEL.COMe provází skupiny fotografů, dobrodruhů, novinářů a nadšenců po černobylské zóně od roku 2008. Specializují se na zážitkové cestovaní po zóně a proto je program výletu rozdělený do dvou dní. Ubytovaní a stravu zabezpečují přímo v novém hotelu ve měste Černobyl. Všecky potřebné povolení a vstupy pro vás zajistí!

Při příležitosti 26. výročí černobylské havárie je tu jedinečná možnost zažít neopakovatelnou atmosféru na vlastní kúži pro dva Čechy ZDARMA (pozor, v ceně zájezdu není cesta z ČR do Kyjeva)!  Dvoudenní výlet je maximálně bezpečný, drtivou většinu času se turisti zdržují na místech s úrovní radiace stejné jako v Praze či Brně. Dávka radiace přijatá během dvou dní v zóne nepřesáhne dávku jako je při letu z Evropy do Ameriky či při RTG v nemocnici. Pobyt v zóně je tedy úplně bezpečný.


Program zájezdu - 1. den:
Muzeum armádní techniky, Doky města Černobyl, Chladící věže nedokončených reaktorů 5 a 6 Černobylské jaderné elektrárny, Labolatoř chovu ryb, Černobylská jaderná elektrárna (focení sarkofágu z bezpečné vzdálenosti), Černobylská ZOO, Krmení obrovských sumců, Návštěva domorodých obyvatel přeživších katastrofu

Nestačilo? - 2. den se připravte na komunistickou atmosféru roku 1986 pustého města Pripjať:

Základní škola, Dětská školka, Bazén, Kulturní dům, Sportovní centrum, Lunapark, Hotel, Nemocnice, Přístav, Autobusová stanice, Železniční stanice, Policejní stanice, Hasičská stanice, Fotbalový stadión, Hřbitov techniky ... a mnoho, mnoho dalšího…

Soutěžní otázka - kolik turistů ročně navštíví Chernobyl? Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Nápovědu najdete na stránce www.chernobylwel.com. zde se můžete i zeptat ohledně dalších informací k zájezdu.

Turistika.cz už tuto oblast navštívila a fotografie i základní informace si můžete prohlédnout zde (včetně videa a info o jaderné havarii):

Výsledky soutěže

Michal Urbánek