TURISTIKU PODPORUJÍ
61 380 turistů a cestovatelů
107 564 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 337 869,- odměny za články

Soutěž s PALESTROU – Vysoká škola tělesné výchovy a sportu

Soutěžit můžete od 1.3.2012 do 31.3.2012

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Palestra: Inspirací pro pojmenování nově budované vzdělávací instituce byl pro nás název pocházející z antického řecka Palaistra. Palaistra (Palestra), stejně jako gymnasión (gymnázium), byla sportovní a vzdělávací zařízení, která hrála významnou úlohu v celoživotním vzdělávání řeckých občanů. Mladí lidé se zde učili umění, filozofii i hudbě a současně cvičili svá těla ve snaze dosáhnout kalogakátie - řeckého ideálu harmonie těla a ducha. Více na http://vstvs.palestra.cz/node/2

Kromě studijních oborů nabízí PALESTRA také rekvalifikační kurzy a o výraznou slevu 50% na jeden z nich si zasoutěžíme (cena kurzu je 10.850,- Kč).

Kurz - Výživový specialista

Okruhy specializace tohoto kurzu jsou Základy výživy, Doplňky výživy, Sportovní výživa, Výživa při redukci hmotnosti, Výživové poradenství, Alternativní směry ve výživě, Potravinářství, Provoz výživové poradny, Psychologie výživy, Výživy v různých obdobích života. Kurz obsahuje ale i předměty jako jsou: Anatomie, Fyziologie, Základy první pomoci, Komunikace a rétorika, Psychologie, Regenerace a další.

Soutěžní otázka: Kolik rekvalifikačních kurzů nabízí Vysoká škola Palestra?Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Nápovědu najdete na stránkách http://www.palestra.cz/.

Výsledky soutěže

Jana Fiorela Kubecová