TURISTIKU PODPORUJÍ
61 429 turistů a cestovatelů
108 480 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 350 548,- odměny za články

Soutěž o 10x Dárkový voucher 500 Kč od Českých drah

Soutěžit můžete od 31.1.2023 do 28.2.2023

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Turistika.cz  >  Soutěže  >  Soutěž o 10x Dárkový voucher 500 Kč od Českých drah

Na co lze využít dárkový voucher ČD

Voucher lze využít k nákupu vnitrostátních a mezinárodních jízdenek (kromě jízdenek OneTicket), místenky, lůžka, lehátka, aplikací na In Kartě, jízdenek IDS, k nabití účtu ČD Kredit a v e-shopu ČD také k nabití účtu elektronické peněženky na In Kartě. Voucher nelze uplatnit k úhradě produktů prodávaných jako zboží. Voucherem nelze platit nákup jiného voucheru.

Uplatnění dárkového voucheru

Vouchery mají platnost 12 měsíců a můžete je využít pro úhradu nákupu pouze u pokladní přepážky nebo v e-shopu Českých drah, nikoliv ve vlaku. Při použití u pokladní přepážky na konci nákupu pokladní informujte, že budete platit voucherem, a předejte (nadiktujte) 12místný kód voucheru. 

Při použití voucheru v e-shopu ČD zadejte v posledním kroku nákupu do pole „Uplatnit slevový kód, voucher nebo věrnostní body“ 12místný kód voucheru.

Voucherem si můžete dobít svůj ČD kredit a následně nakupovat jízdenky dle libosti. Dobíjení je snadné, stačí po přihlášení na webu ČD na stránce https://www.cd.cz/eshop/kredity-a-vouchery/default.htm do pole “Uplatnění poukázky na přepravu” zadat 12místný kód voucheru.

Více dárkovém voucheru najdete na stránce www.cd.cz.
Dárkové vouchery ČD

 

Princip soutěže

Projděte si v naší virtuální prohlídce nejmodernější soupravu ve střední Evropě - InterJet a hledejte schované Vouchery ČD. Počet nalezených voucherů vložte do formuláře, společně s vašimi kontaktními údaji. Každý 33. autor(ka) odpovědi s počtem všech voucherů od nás dostane Voucher ČD v hodnotě 500 Kč.    

Termín soutěže:

1.2.2023 - 28.2.2023

O co soutěžíme:

10x Voucher ČD v hodnotě 500 Kč. 

 

SOUTĚŽNÍ KVÍZ - NAJDI VŠECHNY DÁRKOVÉ VOUCHERY ČDAktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Správná odpověď: 17

Počet odpovědí: 310

Počet správných odpovědí: 165

Výherci:

Jan Šeps, Česká Lípa
Jan Cestr, Malé Žernoseky
Petra Tempírová, Písařov 150
Petr Novický, Chotěboř
Pavel Jirsak, Hradec Králové

 

InterJet
Jednotky InterJet nabízejí rychlé a komfortní cestování mezi Prahou a západními Čechami na lince Ex6 (Praha - Plzeň - Cheb) a na lince R15 (Praha - Ústí nad Labem - Cheb). Velkoprostorové vozy 1. a 2. třídy umožňují také přepravu kol, dětských kočárků a jsou uzpůsobeny i pro přepravu imobilních osob na invalidním vozíku. InterJet je jako první vlak ve střední Evropě vybaven speciálními okny pro zajištění silného mobilního signálu uvnitř vlaku. Samozřejmostí je wifi připojení k internetu zdarma. Občerstvení zajišťuje ČD Minibar.
 
 

360° videa - na výlet moderní soupravou InterJet

 
 

 

 

Podmínky soutěže naleznete zde.