TURISTIKU PODPORUJÍ
61 451 turistů a cestovatelů
108 957 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 359 220,- odměny za články

Soutěž o dárkové poukazy na nákup doplňků stravy Vitar v hodnotě 300 Kč

Soutěžit můžete od 19.9.2022 do 20.10.2022

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Vitar

Vitar - Vitaminy pro celou rodinu

Je důležité být zdravý a vést zdravější život. Vitar je tradiční česká značka kvalitních vitamínových doplňků stravy ve vysoké kvalitě, pro které je typické komplexní složení, silná dávka účinných látek, jednotný moderní design. Pod značkou Vitar najdete vitamínové doplňky ve formě polykacích tablet a kapslí, moderní a uživatelsky příjemné doplňky stravy v jednorázových sáčcích (tzv. stick pack), ale také produkty na ošetření pokožky, tradiční Vitar sodu proti pálení žáhy nebo čistý vitamin C v prášku. V roce 2020 přibyla nová produktová podřada Vitar EKO Friendly. Ta klade důraz nejen na kvalitu jednotlivých produktů, ale také na ochranu životního prostředí. V roce 2021 navíc vznikla podřada vitamínů Vitar Kids, které pomáhají řešit slabá místa ve výživě školáků doplňováním důležitých látek.

 

Vitar voucher

Termín soutěže: 19.9. – 19.10.2022

O co soutěžíme

20x dárkový poukaz na nákup produktů v hodnotě 300 Kč značky Vitar.

Výhercem se stane autor každé 22. správné odpovědi. Dárkový vocher získá prvních 20 výherců.

Soutěžní otázka

Který doplněk stravy v praktických jednorázových sáčcích umožňuje velmi pohodlné užívání bez nutnosti zapíjení? (Je vhodný pro dospělé a děti od 12 let.)Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Nápovědu na soutěžní otázku naleznete na www.nasevitaminy.cz/znacky/vitar

 

Vitar

Vitar - Vitaminy pro celou rodinu

Je důležité být zdravý a vést zdravější život. Vitar je tradiční česká značka kvalitních vitaminových doplňků stravy s komplexním složením. Nová řada Vitar EKO navíc klade důraz na dlouhodobou udržitelnost a nabízí vitaminy v ekologických obalech. Vitaminy řady Vitar Kids jsou zase speciálně vyvinuté pro školáky a potřeby jejich organizmu.

 

>> podmínky soutěže naleznete zde