TURISTIKU PODPORUJÍ
60 211 turistů a cestovatelů
99 752 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 097 170,- odměny za články

Podzimní soutěž s Český ráj outdoor sports

Soutěžit můžete od 20.10.2020 do 30.11.2020

 

Pokud hledáte spolehlivého parťáka na toulky přírodou, pak vězte, že Český ráj outdoor sports je tím nejlepším kandidátem. Nejsme jen specializovaný outdoorový obchod se zázemím kamenné prodejny v Mladé Boleslavi a tradicí již od roku  1993, ale také pohodová parta lidí, která má v srdcích společnou lásku, a tou je outdoor a vše, co se kolem něj točí. 

Na našem e-shopu najdete kvalitní vybavení od osvědčených českých i světových značek, které vás nezklame ani v těch nejextrémnějších podmínkách. Rádi vám poradíme s vhodným výběrem. Pojďte se ponořit do světa outdooru s námi.

  >>  www.ceskyraj.com  <<  

 


Kvalitní expediční ponožky do chladných podmínek, které nejlíp využiješ pro těžší treking s batohem na zádech. Hodit se ti budou i na zimní turistiku nebo lyžovačku. Nohy v teple jsou na horách prostě základ. U ponožek, podobně jako v případě spodního funkčního prádla pro treking a horolezectví, je jejich hlavní funkcí izolační schopnost a zároveň musí zaručit i odvod vlhkosti z potu či promáčení, musí být pružné a pohodlné.

 

Termín soutěže: 20.10.2020 - 30.11.2020

 

O co soutěžíme: Autor každé 50. správné odpovědi získá kvalitní expediční ponožky

 

Soutěžní otázka: Kolik je barevných kombinací outdoorových ponožek?

Nápovědu najdete na stránce www.ceskyraj.comOdpověď
Podmínky soutěže naleznete zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace