TURISTIKU PODPORUJÍ
61 430 turistů a cestovatelů
108 559 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 351 856,- odměny za články

Soutěž o vstupenky na veletrh Dovolená 2020

Soutěžit můžete od 12.2.2020 do 24.2.2020

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Zajímá Vás, jak se cestuje hotelbusem Afrikou nebo třeba Jižní Amerikou? Hledáte inspiraci, kam vyrazit s dětmi, kam za dobrodružstvím a adrenalinem? Toužíte po dovolené u moře a nevíte kam se letos vydat? Přijďte si vybrat dovolenou svých snů na veletrh Dovolená, který se koná 28.–29. února na Černé louce v Ostravě.

Veletrh Dovolená je tradiční a největší výstavou cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji. Jejím cílem je návštěvníkům prezentovat co nejširší spektrum odpočinkových, ale i aktivních tipů pro strávení volného času a dovolené. Cestovní kanceláře a agentury nabídnou pobytové i poznávací zájezdy do zahraničí i tuzemska. Výstava podporuje český a zahraniční cestovní ruch, turistické cíle Česka, Slovenska nebo Polska. Veletrh také přináší atraktivní ceny zájezdů nebo zvýhodněné pobytové balíčky.

O co soutěžíme?

- 3 výherci získají 2 vstupenky na veletrh

Soutěžní otázka:

Přijďte si poslechnout na veletrh Dovolená 2020 vyprávění o tom, jak manželé Urbanovi vyrazili ze Strašína přes Pamír do Mongolska a nakonec do Prahy na Václavák. Jakým vozem se na cestu vydali?

Nápovědu naleznete zde.Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Podmínky soutěže naleznete zde.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výhercům O. Kolkové, E. Vaňurové, P. Bílkovi!