TURISTIKU PODPORUJÍ
61 434 turistů a cestovatelů
108 594 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 352 271,- odměny za články

Soutěž o 6denní zájezd do Alsaska s CK MUNDO

Soutěžit můžete od 4.4.2019 do 31.5.2019

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Soutěžte s námi o zájezd od CK Mundo, pohodové cestovky pro všechny, kteří chtějí svou dovolenou trávit aktivně. S touto hradeckou cestovní kanceláří se můžete vydat na mnoho turistických a poznávacích zájezdů a objevit například krásy Balkánu (Albánie, Černá Hora, Makedonie a Kosovo…), Skandinávie (Norsko a Švédsko, Finsko) a celé řady dalších evropských destinací (Skotsko a ostrov Skye, Bretaň a Normandie, Pyreneje, Provence…). Ani příznivci letecké exotiky nepřijdou zkrátka. Osvědčenými stálicemi jsou třeba Srí Lanka nebo Tanzanie, letošními novinkami pak Vietnam a Rusko. Cestujte s lidmi na stejné vlně a užijte si léto naplno!

O co soutěžíme?

1x 6denní zájezd do Alsaska v hodnotě 5 980 Kč pro 1 osobu

Ze všech správných odpovědí vylosujeme jednoho účastníka, který získá poukaz na zájezd do Alsaska v termínu 17. - 22. září 2019 pro jednu osobu.

Něco o Alsasku: Alsaský region je zajímavý především krásnou přírodní scenerií a nevšedním mixem francouzské a německé kultury, který okouzlí všechny milovníky turistiky a historie. K procházkám láká proslulá vinná stezka, zvlněná krajina pohoří Vogézy i malebná historická městečka. Nechybí tu také vodní kanály, romantické hrady a mnoho zajímavostí jako je největší světové muzeum automobilů nebo neméně zajímavý skanzen Ecomusée. Krom toho je tento region proslulý sýrem munster, foie gras, slaným koláčem tarte flambée a vynikajícím bílým vínem, tudíž si na své přijdou i gurmáni.

Soutěžní otázka:

Tipněte si nebo najděte na webu CK, co nenajdete v Alsasku:

 

 Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Podmínky soutěže naleznete zde.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výherkyni P. Tollerianové!