TURISTIKU PODPORUJÍ
58 618 turistů a cestovatelů
92 785 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
940 605,- odměny za články

Vyhrajte dárkový poukaz na zájezd, tričko nebo plecháček od cestovní kanceláře Adventura!

Soutěžit můžete od 19.9.2018 do 31.10.2018

Máte rádi aktivní dovolenou? A baví vás soutěžit? Tak neváhejte a najděte správnou odpověď na naši otázku. Pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát náš dárkový poukaz, který je možné využít na jakýkoliv zájezd z nabídky CK Adventura! 
 

Cesta k Everestu, Lenka Skrbková, Nepál
 
Cestovní kancelář Adventura je jednou z předních českých cestovních kanceláří působící na trhu již od r. 1990. V naší nabídce dominují poznávací zájezdy, dovolená na kole i turistické programy a vybrat si můžete z více než 400 titulů zájezdů do 134 zemí celého světa! Naším krédem je hluboký cestovatelský zážitek a skutečné poznání navštívených oblastí. V naší široké a pestré nabídce si svoji dovolenou najde doslova každý. Splňte si s námi své cestovatelské sny i Vy.
 
Mačhapučhre od Pagody míru nad Pókharou, Radka Podpěrová, Nepál

O co soutěžíme?

1. cena = dárkový poukaz v hodnotě 3000 Kč 
(Tento poukaz lze uplatnit na zájezd dle vlastního výběru pořádaný CK Adventura v roce 2019. Tento poukaz je nepřenosný a je možné jej uplatnit do 30. 5. 2019, poté propadá a není možné jeho platnost prodloužit. Uplatnění poukazu je stvrzeno Smlouvou o zájezdu, podepsanou oběma stranami nejpozději do data platnosti poukazu. Poukaz nelze kumulovat s dalšími poukazy a slevami CK Adventura. Poukaz nelze proplatit v penězích, v případě zrušení zájezdu poukaz nepropadá, je možné jej uplatnit na jiný zájezd dle stejných podmínek. Poukaz je možné uplatnit pouze v prodejní kanceláři CK Adventura - Voroněžská 20, Praha 10.)
2. cena = tričko z naší nové kolekce dle vlastního výběru
3. cena = plecháček Adventura
 

Soutěžní otázka:

Do jaké nejvyšší nadmořské výšky se s námi mohou naši klienti dostat na trecích v Nepálu? 

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete zde.

 


Odpověď
Podmínky soutěže naleznete zde.


Stupa s Lhotse za zády, Valérie Wojnarová, Nepál


Na cestě, Prokop Jouza, Nepál


"Ghandruk, gurungská vesnice (1940 m n. m.)", Andrea Sedláčková, Nepál

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace