TURISTIKU PODPORUJÍ
61 432 turistů a cestovatelů
108 499 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 351 001,- odměny za články

Vyhrajte 3x rodinnou vstupenku do Parku Mirakulum

Soutěžit můžete od 5.6.2018 do 5.7.2018

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Narozeniny, maturita, výročí svatby = grilovačka v Parku Mirakulum

Pořádat rodinné oslavy doma je sice fajn, nicméně pokud nebydlíte na samotě, má to i svá úskalí – třeba v podobě nevraživých pohledů sousedů. Proto stále více lidí hledá pro posezení s rodinou či přáteli místa, kde nikoho rušit nebudou.

„Když bylo mému synovi devět let, hledala jsem místo, kde by mohl s kamarády narozeniny, které má v květnu, oslavit. Rozhodně jsem totiž nehodlala mít osm rozpustilých chlapečků v bytě. To bych svým sousedům v domě ani sobě neudělala. Při hledání na internetu jsem tehdy před čtyřmi lety narazila na nabídku Mirakula a byla to super volba,“ vzpomíná paní Lenka z Prahy a popisuje: „Do Milovic jsme dojeli dvěma auty za chvilku, užili jsme si grilování venku, takže nehrozilo, že kluci někde udělají nepořádek, a navíc se všichni vyřádili na atrakcích v parku. O dva roky později jsem totéž zopakovala s dcerou a také to bylo moc fajn.“

Mirakulum nabízí pro rodinné oslavy hned několik prostor – záleží především na počtu účastníků a také na tom, jaký servis budete pro svou party vyžadovat. „Pokud vás bude maximálně kolem deseti a jste fanoušci grilování, můžete si za 200 korun na celý den pronajmout grilovací plácek,“ říká Kristina Kuncová, provozní manažerka Parku Mirakulum.

Celkem sedm grilovacích plácků s kamennými grily a velkými dřevěnými stoly se nachází na terasách v zadní části parku vedle naučných zahrad. Jeden od druhého jsou oddělené živým plotem, takže poskytují dostatek soukromí. Za vratnou zálohu si můžete v parku Mirakulum zapůjčit vozík s dřevěným uhlím, grilovacím náčiním, podpalovačem a zápalkami.  Přinést a ugrilovat si tu můžete maso, zeleninu i ovoce, děti určitě potěší možnost opékání buřtíků. Grilování i opékání je nutné vždy předem objednat.  „Na grilovací plácky můžeme samozřejmě zajistit i slunečníky,“ připomíná Kuncová.

Když je vás víc...

Oslavy pro více účastníků lze v Parku pořádat v Moštárně anebo v Kapli. Obě místa jsou primárně určena k oslavám pod širým nebem, disponují ale také zastřešenými prostory.

Moštárna je kamenný objekt se zatravněnou střechou, v němž je v horkých měsících příjemný chládek. Přiléhá k ní pikniková louka, kde je možné si odpočinout. „Moštárna, která připomíná hobitovské Dno pytle, vás na první pohled uchvátí svým vzhledem. Je vhodná pro střední rodinné oslavy do třiceti osob a mimo venkovního grilu a posezení nabízí také vnitřní zázemí s ledničkou, elektřinou a tekoucí vodou,“ popisuje Kristina Kuncová. Pronajmout si ji můžete za 1000 korun na celý den.

Do třetice je tu pro větší rodinné oslavy – třeba svatby – či menší firemní akce Kaple. „Nejde o žádný církevní objekt, ale o stavbu, která svým vzhledem připomíná křesťanský svatostánek,“ upřesňuje Kristina Kuncová. Před budovou, jejíž průčelí zdobí obrovská kamenná mozaika, je velký vydlážděný venkovní prostor, na který lze umístit několik stolů a přenosných grilů. Uvnitř je pak zázemí s ledničkou, elektřinou a tekoucí vodou. Areál Kaple je určený až pro sto lidí.

„Všechny pronájmy lze realizovat výhradně po předchozím objednání,“ zdůrazňuje Kristina Kuncová a připomíná, že pracovníci parku jsou samozřejmě schopni zajistit cateringové služby a veškerý další servis. Všechny pronájmy lze realizovat jen v otvírací době Parku Mirakulum.

Praktické informace:

Park Mirakulum je otevřen od 10:00 do 18:00 hodin. V dubnu a říjnu pouze o víkendech, v květnu a září od úterý do neděle a v červnu, červenci a srpnu každý den. Areál se nachází ve středočeském městě Milovice, v okrese Nymburk, autem je dobře dostupný z dálnice D10, železnicí pak zajíždí linka S20 z Prahy do Milovic každou půlhodinu.

Vstupné zůstává beze změny.

O co soutěžíme?

Soutěžíme o 3 x rodinnou vstupenku do Parku Mirakulum (2 dospělí + 2 děti) 

Soutěžní otázka:

Jaké rozměry má největší trampolína v Parku Mirakulum?

Nápovědu naleznete zde.Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Podmínky soutěže naleznete zde.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výhercům S. Doleželové, K. Záchlumskému, P. Kunderové!