TURISTIKU PODPORUJÍ
61 431 turistů a cestovatelů
108 485 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 350 674,- odměny za články

Soutěž o týdenní pobyt na statku v Jižním Tyrolsku

Soutěžit můžete od 22.1.2018 do 9.12.2018

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

 
Tak pěknou zimu jsme v Jižním Tyrolsku už dlouho neměli! Každý týden napadne nový sníh, stromy dostaly vysokou sněhovou čepici, sjezdovky jsou perfektně upravené a z oblohy se usmívá sluníčko. Nyní tak nastala nejlepší chvíle pro dovolenou na statku. Nezáleží přitom, jestli hledáte ubytování na samotě nebo v blízkosti města, zda dáváte přednost modernímu nebo rustikálnímu stylu, či jestli chcete přijet na rodinnou dovolenou nebo vyloženě na lyže – mezi více než 1.600 statky si každý nalezne vhodný cíl své dovolené. K pobytu u nás patří rodinná atmosféra, domácí produkty ze statku, ale také znalosti a zkušenosti, o které se hostitelé se svými hosty rádi podělí. Na sjezdovky, na túru se sněžnicemi, na snowtubing, sáňkování, snowkiting, na běžky nebo jednoduše na procházku budete vyrážet posilnění vydatnou selskou snídaní. Po návratu do teplem zalité útulné světnice na vás čeká jablečný štrúdl nebo jiná svačina přímo od naší selky. 

> Vyhledejte svůj vysněný statek v Jižním Tyrolsku...

 

7 nezapomenutelných zážitků ze zimní dovolené na statku v Jižním Tyrolsku

  • vydatná snídaně s domácími produkty ze statku
  • túra na sněžnicích hlubokým sněhem po Dolomitech
  • na běžky rovnou ze statku
  • senná lázeň po dnu stráveném na sněhu
  • projížďka na saních tažených koněm po bílé krajině plné sněhu
  • večerní túra s loučemi a hrnek svařáku po návratu domů
  • veselý večer ve vyhřáté světnici

Mezi lednem a koncem března 2018 se v Jižním Tyrolsku mimo jiné koná více než 1.000 akcí, jako jsou například túry s loučemi nebo sáňkování za svitu měsíce.

> Vyzkoušejte ještě letos v zimě...

 

Zapojte se a vyhrajte týdenní „Dovolenou na statku“

Láká Vás dovolená na statku v Jižním Tyrolsku? Pokud ano, máte nyní jedinečnou šanci takovou dovolenou vyhrát! Vylosujeme tři šťastné výherce "Týdenní dovolené na statku" v Jižním Tyrolsku. Co pro to musíte udělat? Stačí odpovědět na čtyři otázky a pak už si jen držet palce :)

> K soutěži...

 

Nejlepší zimní sportovní zážitky

Jižní Tyrolsko nabízí okolo 30 skvělých lyžařských oblastí, sjezdovky jsou perfektně připravené a především: téměř vždy se na vás bude z oblohy usmívat sluníčko. Bezmála 500 z celkem 1600 statků se značkou Roter Hahn se nachází maximálně 5 kilometrů od nejbližší lyžařské oblasti.

> Vaše výchozí místo k lyžování na slunci...

 

Vyzkoušeli už jste jihotyrolské statky v létě?

Jasné nebe, vůně sena, horské salaše jako z pohádky: Nezapomenutelné zážitky slibuje také léto v Jižním Tyrolsku. Vyrážet můžete na pěší túry po Dolomitech, na horská kola nebo se vykoupete v alpských jezerech: Ve všech regionech je toho hodně k podnikání i objevování. Selka vám určitě ráda připraví vše potřebné na lahodný piknik a prozradí vám, kde si jej nejlépe užijete.

> Máte už objednanou letní dovolenou?

 

O Roter Hahnu

Organizace Südtiroler Bauernbund (Jihotyrolský selský spolek) spojuje pod značkou „Roter Hahn“ (Červený kohout) 1.700 autenticky vedených statků ze všech koutů země. Se svými produktovými řadami „Dovolená na statku“ (se stejnojmenným katalogem), „Selské šenky“ (brožura „Fajnšmekr ze statku“), „Kvalitní produkty ze statku“ a „Selská řemesla“ (stejnojmenné brožury) ukazují Jihotyrolané cestovatelské trendy budoucnosti: „Roter Hahn“ je synonymem kvality a nefalšovaných cestovatelský zážitků. Dovolená na statku v Jižním Tyrolsku – to jsou staré zvyky, příroda a tradiční život.

> www.roterhahn.cz

 Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.