TURISTIKU PODPORUJÍ
61 462 turistů a cestovatelů
109 073 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 361 979,- odměny za články

Soutěž o 3x týdenní pobyt na statku v Jižním Tyrolsku - užijte si lyžařské radovánky

Soutěžit můžete od 30.10.2017 do 10.12.2017

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

 
Z vyhřáté selské světnice rovnou na sjezdovku! Rodinná atmosféra na statcích je zárukou příjemného pobytu, obzvláště když nový den odstartujete vydatnou snídaní z mnoha domácích produktů. „Roter Hahn“ nabízí lyžařům statky ideální pro zimní dovolenou – některé z nich stojí přímo u sjezdovek. Zasněženou krajinu Dolomit a Jižního Tyrolska v její plné kráse je možné objevovat nejen na lyžích, ale také na sněžnicích, při sáňkování nebo během romantických procházek

> najděte si svůj statek v Jižním Tyrolsku...

Selské zážitky na sjezdovce

Po vydatné farmářské snídani můžete s prvními lyžaři sjíždět prašanem pokrytou Sella Rondu, nejznámější lyžařský okruh na světě. Na Kronplatz i v dalších lyžařských oblastech od Reschenpassu až po Rittner Horn nabízejí statky k pronájmu komfortně zařízené pokoje nebo prostorné, moderně vybavené apartmány. Jižní Tyrolsko se pyšní téměř 30 skvělými lyžařskými oblastmi. 

> statky hned vedle sjezdovek...

Zapojte se a vyhrajte týdenní „Dovolenou na statku“

Láká Vás dovolená na statku v Jižním Tyrolsku? Pokud ano, máte nyní jedinečnou šanci takovou dovolenou vyhrát! Vylosujeme tři šťastné výherce "Týdenní dovolené na statku" v Jižním Tyrolsku. Co pro to musíte udělat? Stačí odpovědět na čtyři otázky a pak už si jen držet palce :)

> k soutěži...

Krok za krokem zimní krajinou

Kdo si chce Jižní Tyrolsko užívat také jinde než na sjezdovkách, pro toho je dovolená na farmě správnou volbou – můžete zažít například túru na sněžnicích při svitu měsíce, turistiku, sáňkování, vyjížďku na koni nebo výlet na běžkách s impozantní horskou kulisou. Večer Vás přivítá selka se šálkem horkého bylinkového čaje – samozřejmě z vlastní zahrádky!

> zimní dovolená na statku...

Domácí produkty přímo z prodejny na statku

Mléko našich krav zpracováváme u nás na statcích na sýry a jogurty. Z vlastních prasat vyrábíme špek a uzeniny, z jablek lisujeme jablečnou šťávu a bobulovité ovoce dává vzniknout dalším ovocným šťávám a marmeládám. Kdo chce na vlastní kůži vyzkoušet tradiční jihotyrolské požitky, pro toho jsou statky se značkou „Roter Hahn“ tou nejlepší volbou. Domácí produkty je možné zakoupit přímo na statku.

> statky s možností nákupu...

O Roter Hahnu

Organizace Südtiroler Bauernbund (Jihotyrolský selský spolek) spojuje pod značkou „Roter Hahn“ (Červený kohout) 1.700 autenticky vedených statků ze všech koutů země. Se svými produktovými řadami „Dovolená na statku“ (se stejnojmenným katalogem), „Selské šenky“ (brožura „Fajnšmekr ze statku“), „Kvalitní produkty ze statku“ a „Selská řemesla“ (stejnojmenné brožury) ukazují Jihotyrolané cestovatelské trendy budoucnosti: „Roter Hahn“ je synonymem kvality a nefalšovaných cestovatelský zážitků. Dovolená na statku v Jižním Tyrolsku – to jsou staré zvyky, příroda a tradiční život.

> www.roterhahn.cz

 Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.