TURISTIKU PODPORUJÍ
61 431 turistů a cestovatelů
108 494 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 350 935,- odměny za články

Soutěž o prodloužený víkend na Lipně s lyžováním pro celou rodinu

Soutěžit můžete od 11.10.2017 do 5.12.2017

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Patří vaše rodina mezi ty, které v zimě s dětmi vyráží na lyže? Pak je tato soutěž právě pro vás. Protože výherce této soutěže pojede na rodinnou dovolenou do Skiareálu Lipno, ráje zimních radovánek pro rodiny s dětmi. A bydlet budete jako králové, totiž jen pár kroků od sjezdovky, v moderním rekreačním areálu Landal Marina Lipno!

Zimní radovánky s lišákem Foxem

Skiareál Lipno je českým synonymem pro ideální zimní rodinnou dovolenou. Dětské výukové hřiště Foxpark s vyhlášenou lyžařskou školou pro děti od 3 let, široké a skvěle upravené sjezdovky, tři pohodlné sedačkové lanovky a pojízdné koberce či soutěže a zábava přímo na sjezdovce s maskotem lišákem Foxem dělají ze Skiareálu Lipno nejoblíbenější rodinný skiareál v Čechách.

V zimě se na Lipně nebudete nudit ani bez lyží. Můžete vyrazit za úchvatnými výhledy na Stezku korunami stromů, na unikátní bruslařskou dráhu na zamrzlém Lipně, do zábavného Hopsária nebo jen tak relaxovat ve vodním ráji Aquaworld. To vše jen pár kroků od vašeho apartmánu v rodinném areálu Landal Marina Lipno. Více informací o zimních dovolené na Lipně se dozvíte zde.

Dopřejte si ubytování na Lipně přímo pod sjezdovkou

Každý z nás chce v zimě bydlet co nejblíže od sjezdovky a obzvlášť, pokud máte děti. Prostorné a moderně vybavené apartmány Landal Marina Lipno jsou vzdálené pouhé dvě minuty chůze od sjezdovky, lyžařské školy a půjčovny, bruslařské dráhy či aquaparku.

Na výběr máte od útulného studia, přes výhodné patrové bungalovy se dvěma ložnicemi až po velkolepé apartmány s pěti ložnicemi a dvěma koupelnami, do kterých se bez obav vejdou dvě rodiny. Podívejte se na pestrou nabídku apartmánů na Lipně.

Hned vedle apartmánů je každý den otevřena špičkově vybavená půjčovna lyžařského vybavení, která pro ubytované hosty nabízí slevy až do výše 50%! Lyže nebo lyžařského instruktora si můžete navíc rezervovat online z pohodlí vašeho domova.

Volná lůžka rychle mizí

Pokud se letos s dětmi chystáte v zimě na Lipno a chcete si dopřát maximální pohodlí, je areál Landal Marina Lipno pro vás tou pravou volbou. Rozhodně však neotálejte s rezervací pobytu, protože volné apartmány na Lipně v blízkosti sjezdovek se rychle plní. Každý chce přece bydlet přímo pod sjezdovkou!
Rezervujte si vaše ubytování na Lipně snadno a rychle.

O co soutěžíme?

Prodloužený víkend na 3 noci v moderních apartmánech Landal Marina Lipno pro celou rodinu (max. 2 dospělí + 3 děti do 15 let). K tomu pro každého 2denní skipas do Skiareálu Lipno, zapůjčení lyžařského vybavení na 2 dny a každý den vstup na 2 hodiny do vodního ráje Aquaworld.

Soutěžní otázka:

Kolik metrů měří nejdelší sjezdovka ve Skiareálu Lipno?

Nápovědu naleznete zde.Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Podmínky soutěže naleznete zde.

Výsledky soutěže

Blahopřejem výherci H. Daniel!