TURISTIKU PODPORUJÍ
61 458 turistů a cestovatelů
109 017 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 360 087,- odměny za články

SOUTĚŽ ALPSKÝ ŽIVOTNÍ STYL

Soutěžit můžete od 7.7.2017 do 20.8.2017

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

JAK SE FOTÍ RAKOUSKO

 

Vyhrát můžete pobyt pro jednu osobu od 21.09. do 24.09.2017 (3 noci) včetně plné penze na Stüdelhütte ve Východním Tyrolsku. Součástí pobytu je také účast na exkluzivním třídenním fotoworkshopu pod vedením fotografa, novináře a cestovatele Tomáše Hájka.

 

Alpská krajina skrývá kromě přírodních krás také mnoho lidských příběhů. Zachytit je hledáčkem fotoaparátu můžete pod vedením zkušeného fotografa, novináře a cestovatele Tomáše Hájka, který bude vaším průvodcem a rádcem při fotografování a objevování krás Východního Tyrolska.

 

Tomáš Hájek vede vlastní travel blog My Lost Hat. Při svém osamělém cestování po světě fotil sběrače kávy v Guatemale, karneval v Nice, rybáře ve Vietnamu i sklizeň čaje v Ugandě. Jeho fotografie a příběhy můžete sledovat a Instagramu na Facebooku. Tomáš Hájek cestuje take s rodinou, tyto společné toulky po světě se rozhodl zachytit na nových webových stránkách www.objevimesvet.cz.

ALPSKÝ ŽIVOTNÍ STYL 

 

Projekt Alpský životní styl vznikl ve spolupráci s Rakouskou národní turistickou centrálou Österreich Werbung, specialistou na letní i zimní dovolenou v Rakousku, Osttirol Werbung GmbH a Weissensee Information. Autorem článků je Tomáš  Hájek je fotograf, novinář a cestovatel. Vede vlastní travel blog My Lost Hat. Jeho fotografie a příběhy můžete také sledovat na Instagramu nebo na Facebooku.

 

 Podmínky soutěží na Turistika.cz naleznete zde.

 Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Výsledky soutěže

Výhercem soutěže se stává Jakub Schneider, blahopřejeme!