TURISTIKU PODPORUJÍ
61 358 turistů a cestovatelů
107 018 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 327 647,- odměny za články

Horalská výzva

Soutěžit můžete od 1.3.2017 do 30.6.2017

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Horalská výzva je akcí pro všechny příznivce turistiky v Čechách a na Slovensku. Svým účastníkům slibuje nejen krásně prožité chvíle na horách, pocit svobody nebo možnost překonat sebe samého. Motivuje k tomu, aby lidé neseděli doma a zažili to, co nám všem příroda nabízí. Pro některé tak může být i impulzem k tomu, aby se naučili už svá přání neodkládat a jít si za svým cílem.

   

Prví akce, jež je součástí koncepce několika jedinečných typů motivačních pobídek v oblasti volnočasových aktivit, organizovaným spolkem Efri z.s. za spolupráce s Turistika.cz probíhá od března do června tohoto roku.

"3 vrcholy, 3 měsíce, 3 šance vystoupit na Triglav"

Účastníkům výzvy z Turistika.cz je umožněno vrcholy z měsíce března rozložit do zbylých dvou měsíců, ve kterých výzva probíhá.

Na splnění výzvy v březnu je potřeba zdolat tři vrcholy, jejichž výška nepřesahuje 1500 m.n.m. V dubnu tři vrcholy s výškou nad 1500 metrů a v květnu tři vrcholy nad 2000 výškových metrů. Vstupňující se náročnost zde není náhodná. Jednak je optimální pro začínající vysokohorské turisty a jednak je skvělou průpravou před třídenním výletem do Júlských Alp s výstupem na Triglav, největší horu Slovinska. Ten absolvují tři účastníci výzvy zcela bezplatně.


Tomáš Kumštát Photography

Připojit se k výzvě je jednoduché. Vyrazit do přírody a své fotografie sdílet na instagramu s tagem #horalskavyzva. Ty jsou následně přidávány i na stránky Horalské výzvy na instagramu, kde je hodnotí další účastníci a příznivci. Hodnocení je následně klíčové při výběru tří účastníků, na které čeká výstup na Triglav.

PŘIJMOUT VÝZVU!

 

 

 Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.