TURISTIKU PODPORUJÍ
61 434 turistů a cestovatelů
108 570 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 352 023,- odměny za články

Soutěž o dvě vstupenky na páteční program na hudební festival Novák 800 v Příbrami

Soutěžit můžete od 18.5.2016 do 2.6.2016

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Město Příbram v letošním roce slaví 800. výročí od první písemné zmínky o městě. Po celý rok se koná řada akcí, které tuto událost připomínají. Vrchol oslav proběhne 10. – 12. června 2016. V pátek a v sobotu se přijďte podívat na Nový rybník nebo do letního kina. V pátek ráno bude Příbram v celé republice. Od 6 hodin totiž bude stanice Nova vysílat Snídani s Novou právě z našeho města. Po skončení Snídaně odstartuje Vzdělávací den pro školáky „Děti slaví 800“. V pátek večer proběhne první část festivalu Novák 800. Též na sobotu je připraven celodenní program. Na své si přijdou děti i rodiče. Přijďte, určitě si vyberete z pestré nabídky právě to, co vás nejvíce baví. 

O víkendu se v Příbrami bude konat Setkání hornických měst a obcí a 16. evropský den horníků a hutníků. Setkání představuje nejvýznamnější událost, která upomíná na hornické tradice a není bez náhody, že se první akce tohoto druhu konala v Příbrami. Hornické slavnosti budou opravdu velkolepé, nenechte si je ujít.

O co soutěžíme?

Jeden výherce vyhraje 2 vstupenky na páteční program na hudební festival Novák 800 v Příbrami. Podrobný program festivalu si můžete prohlednout zde.

Soutěžní otázka:

Kolikáté Setkání hornických města a obcí se v červnu 2016 bude konat v Příbrami?

Nápovědu naleznete zde.Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Podmínky soutěže naleznete zde.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výherkyni Lucii Řeháková!