Soutěž o 3 rodinné vstupenky do nové interaktivní expozice v Kolowratské věži ve Zruči nad Sázavou.

Soutěž probíhá od 10.03.2016 do 01.08.2016

Přijměte pozvání pro celou rodinu do Zruče nad Sázavou. Děti si v zámeckém příkopu projdou Zábavně naučnou stezku rytíře Miloty Kolowrata, jež má 10 stanovišť - např.: střílení z luku, šplh na totem a rybolov. Naučnou stezkou zámeckým parkem s herními prvky, přijdete i k nově zrekonstruované a veřejnosti zpřístupněné Kolowratské věži. S dětmi navštivte i nedaleké Dětské hřiště, kde je 41 atrakcí, včetně dopravního hřiště a netradiční kuličkové dráhy s můstky a tunely. Pár kroků od zámku je také unikátní Vodácké muzeum s interaktivní prohlídkou historických i moderních kajaků a lodí.

V areálu překrásného zručského zámku stojí Kolowratská věž. Z její koruny se odkrývá výhled na celý zámecký areál. Uvnitř věže je expozice středověkých zbraní. Každé patro věže je interaktivní a rytíř Milota hravou formou seznamuje děti s její historií, dobovými nástroji a zbraněmi - průlez tajnou stěnou, skládačka z písmen, skládání erbů, haptická skříň, poznávání stromů.

O co soutěžíme?

Soutěžíme o tři rodinné vstupenky do Kolowratské věže.

Soutěžní otázka:

Výhledem z jaké výšky se pyšní Kolowratská věž?

Nápovědu naleznete zde.Odpoveď

Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Podmínky soutěží na Turistika.cz naleznete zde.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výhercům Milanu Poláčkovi, Ivaně Veiserové a Janu Sliackému!
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace