TURISTIKU PODPORUJÍ
61 380 turistů a cestovatelů
107 593 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 337 495,- odměny za články

Soutěž o celodenní pobyt v Aquacentru v Janských Lázních - Už jste si zaplavali v minerálce? …v Janských Lázních můžete!

Soutěžit můžete od 19.10.2015 do 20.1.2016

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Týdny příprav: velký domácí úklid, nákupy, pečení a vaření, nervozita. Vyhněte se letos veškerým stresům a připravte si Vánoce jinak - vyjeďte za nimi do Janských Lázní. Říkáte, že Vám to nedovolí vysoce vyvinutý smysl pro zodpovědnost? Pak se „utrhněte“ alespoň na Silvestra. Janské Lázně připravily speciální pobyty buď na Vánoční svátky, nebo na poslední dny starého a první dny Nového roku. U obou zažijete vše, co k nim patří: vánoční stromeček se štědrovečerní večeří a dárky, či Silvestrovskou party s živou kapelou, ohňostrojem, slavnostním občerstvením i přípitkem. A pokud by Vám to náhodou na Vánoce ani na Silvestra nevyšlo, zajeďte si sem alespoň na jednodenní výlet. Pokud správně odpovíte na následující otázku, můžete vyhrát celodenní pobyt ve zdejším Aquacentru pro Vaši rodinu nebo známé.

Foto: Archiv SLL Janské Lázně, s. p.

O co soutěžíme?

Tři výherci od nás obdrží celodenní vstupné pro dva dospělé a dvě děti do 11 let včetně v otevírací době určené pro veřejnost.

Soutěžní otázka:

V rámci kterých dvou pobytů dostanete od Janských Lázní dvacetiprocentní slevu na skipasy?

Nápovědu naleznete zde.Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Foto: Archiv SLL Janské Lázně, s. p.


Foto: Archiv SLL Janské Lázně, s. p.

Podmínky soutěže na Turistika.cz naleznete zde.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výhercům: Lada Sitová, Hana Smetanová, Jaroslava Křenová!