TURISTIKU PODPORUJÍ
61 434 turistů a cestovatelů
108 611 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 352 406,- odměny za články

Soutěž o sušené maso INDIANA JERKY!

Soutěžit můžete od 6.8.2015 do 15.9.2015

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Sušené maso je nejstarší způsob úpravy masa pro dlouhodobé skladování. Tuto metodu již využívali v dávných dobách Indiáni a i jiné starověké kultury. Z indiánského slova charqui pochází moderní Jerky – tenké plátky sušeného masa. Indiáni sušili tenké plátky na sluníčku a maso si tím zachovávalo svou energetickou hodnotu. Sušené maso INDIANA JERKY je okamžitě poživatelné, bez nutnosti použít jídelní příbor. Navíc je nemastné, takže si neušpiníte tričko, když jedete na kole nebo autem.

Nejsou náročné na skladovací teploty, čili vhodné do zimy i do tepla. Pokud je vystavíte teplotám pod bodem mrazu, musíte počítat s tím, že se sůl z masa vyloučí na povrch. To je na první pohled vidět na mase. Nicméně, chuť a kvalita se nemění. Klidně ho nechte zmrznout, nebo si sušené maso INDIANA JERKY vezměte na pláž. Je to strava, která si dlouho uchovává svoje původní vlastnosti.

O co soutěžíme?

3 výherci získají 3 balíčky sušeného masa od INDIANA JERKY.

Soutěžní otázka:

Co je výhodou sušeného masa JERKY v extrémních podmínkách ať při sportu, delší jízdě autem, v práci apod., kde není dostupné běžné stravování?

Nápovědu naleznete zde.Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Sušené maso INDIANA JERKY splňuje podmínky zdravé výživy, neobsahuje lepek a přidané glutamáty. Má malý obsah karbohydrátů a konzervuje se i zdravou draslíkovou solí (K-salt). Je vhodné, jako součást dietního režimu a podporuje imunitní systém. Procesem sušení ztrácí čerstvé libové maso vodu, tuk, přebytečné kalorie a cholesterol, při zachování stejného obsahu tolik potřebných bílkovin. Jedno balení odpovídá více než dvojnásobku čerstvého steaku. INDIANA JERKY, leader českého trhu se sušeným masem, je specifický svou typicky evropskou slanou chutí. Jako jediný tento produkt obsahuje párátko, které se občas hodí. Maso pochází z českého trhu, vyrábí se v ČR a vyváží do 23 evropských zemí.

Můžete ho zakoupit v sítích čerpacích stanic a obchodů Tesco, Makro, Globus, Norma, Relay, autobusech Student Agency, vlacích Regio Jet  a ve fitness centrech , barech, restauracích… Koupit si ho můžete i z pohodlí domova na našem e-shopu a nebo přímo u nás na prodejně.

Vybírat můžete ze široké škály produktů. K dostání je hovězí, kuřecí, krůtí a vepřové. V příchutích Original, Peppered, Hot&Sweet a Natural s nízkým obsahem soli. Balení si můžete zakoupit v těchto gramážích: 25g, 50g a 100g.

Sušené maso INDIANA JERKY je vhodné pro kohokoliv z vás, jak už na cesty, nebo za sportem. Navíc, stačí jen otevřít a jíst.

Podmínky soutěže naleznete zde.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výhercům Karel Petrtýl, Patricie Lexová, Miroslav Malásek.