TURISTIKU PODPORUJÍ
61 379 turistů a cestovatelů
107 597 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 337 419,- odměny za články

Vyhrajte víkendový pobyt pro celou rodinu v KEMPU DOLCE v KRKONOŠÍCH!

Soutěžit můžete od 30.6.2015 do 31.7.2015

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Chcete si užít skvělý víkend s rodinou - poznat krásy Krkonoš, zdolat Sněžku, proplétat se skalním labyrintem Adršpach, zajít do ZOO Dvůr Králové nebo na zámek Kuks? Kemp Dolce je ideálním východiskem pro zajímavé výlety a zároveň místem oddechu a rodinné zábavy. Odpovězte na jednoduchou otázku a přijeďte strávit zajímavý víkend do jednoho z nejhezčích kempů v Krkonoších. Během prázdnin je připraven pravidelný týdenní program pro celou rodinu. Travnatá pláž s tobogánem vybízí k relaxu u vody. Ubytování v rekreačních domcích s vlastním sociálním zařízením, rodinných stanech nebo mobilheimech, dětská hřiště, nové beachvolejballové hřiště,  minigolf, stylová restaurace a kiosky s rychlým občerstvením tvoří příjemné zázemí pro rodinnou dovolenou.

O co soutěžíme?

Víkendový pobyt v rekreačním areálu Dolce pro celou rodinu.
Výhra zahrnuje ubytování v rekreačním domku v rodinném pokoji na 2 noci a neomezené využití sportovišť (minigolf, tenis, volejbal, ping-pong).
Platnost voucheru do 30.9.2015

Soutěžní otázka:

Jaká aktivita se v rámci týdenního prázdninového programu koná v pátek?

Více informací o možnosti letní dovolené u nás v kempu a nápovědu do soutěže najdete na www.camp-dolce.cz.Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Podmínky soutěže naleznete zde.

Výsledky soutěže

Vítězem se stává Pavel Prax, blahopřejeme!