TURISTIKU PODPORUJÍ
61 358 turistů a cestovatelů
106 947 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 324 756,- odměny za články

Den dřeva a medu v Hlinsku

Soutěžit můžete od 25.6.2015 do 25.7.2015

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Den dřeva a medu se stává tradicí, termín je stanoven na poslední sobotu v červenci. V letošním roce je to 25.7.2015. V celodenním programu, který bude probíhat po celou dobu akce v prostorách Betléma v Hlinsku, bude např. dřevorubecká show, vyřezávání soch motorovou pilou, divadelní a hudební program, jízda na dřevěném voru po Chrudimce. Celé akci předchází týdenní degustace medových dobrot v místních a okolních restauracích, které se zapojili do soutěže o Řád medové vařečky. Vyhlášení výsledků probíhá právě na Dni dřeva a medu. V tento den bude také k vidění dřevěné řemeslo a to několik ukázek práce s dřevem podle starých lidových zvyklostí, součástí programu bude i přednáška a ukázka na téma včelařství. Den dřeva a medu je doprovázen tradičním jarmarkem. Srdečně Vás zveme na den provoněný dřevem a sladkou vůní medu.

O co soutěžíme?

Výhrou v naší soutěži jsou 2 rodinné vstupy na akce Duhového léta v prostorách Betléma a před Orlovnou (15x představení letního kina, 3x dětské divadelní představení, koncert dechové kapely, Artsy Fartsy mezinárodní studentský festival, Country festival, Den dřeva a medu, Adámkovy folklórní slavnosti)

Rodinný vstup = 2 dospělé osoby + max. 3 děti do 15 let

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje vystoupení, které se věnuje sportovnímu dřevorubectví , jehož ukázky budou k vidění při Dnech dřeva a medu 25.7.2015 u Orlovny v Hlinsku?

Pokud váháte a chcete pomoci s odpovědí, stačí navštívit stránky Duhového léta a odpověď jistě rychle naleznete.Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Kontakt:

Turistické informační centrum Hlinsko:
Čelakovského 561 (Betlém), 539 01 Hlinsko,
tel.: 731 697 418, ic@hlinsko.cz, www.hlinsko.cz,
www.facebook.com/hlinecko

Podmínky soutěže naleznete zde.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výhercům: Emilii Vaňurové a Lucii Urbánové!