TURISTIKU PODPORUJÍ
61 497 turistů a cestovatelů
110 931 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 374 283,- odměny za články

Soutěž pro všechny cykloturisty o oblečení Craft

Soutěžit můžete od 25.6.2015 do 31.7.2015

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Značka Craft je od svého založení průkopníkem v oblasti funkčního oblékání. Jako první začala užívat systém oblékání ve třech specifických vrstvách, který je pro nás v dnešní době zcela přirozený. Ano, je to ten známý systém 1­2­3, který nazýváme Princip Craft: 1. vrstva zajišťuje transport potu od povrchu těla do další vrstvy, 2. vrstva přináší tepelný komfort a dále transportuje tělesnou vlhkost a 3. vrstva chrání před povětrnostními vlivy jako je déšť, vítr nebo sníh. Díky tomuto systému je zajištěno dokonalé mikroklima a tepelný komfort za každého počasí.Technologie a zkušenosti získané důkladným testováním nejlepšími cyklisty na závodech jakými jsou např. Giro d’Italia, Tour de France nebo mistrovství světa jsou používány napříč naší kolekcí, která může na cyklodobrodružstvích doprovázet i Vás.

Hlavními rysy cyklistického oblečení Craft jsou ergonomický střih, funkční materiály, promyšlené detaily a především kvalita promítající se do dlouhodobosti výrobků.

Základem za každého počasí je však 1. vrstva. Produkty z řada Cool Seamless, o které soutěžíme, jsou určeny do teplého počasí. 6­ti kanálkové vlákno zajišťuje efektivní odvod potu od povrchu těla, díky kterému se nebudete při jízdě do kopce cítit jako ve vlastní šťávě a v prudkých sjezdech nebude docházet k nadměrnému ochlazení. Bezešvá konstrukce trupu přináší maximální komfort a zamezuje vzniku otlaků a odřenin způsobených švy.

O co soutěžíme?

Hlavní cenou je 3x scampolo Craft Cool Seamless ­ v dámské nebo pánské variantě.

Soutěžní otázka:

Od kterého roku vyrábí švédská značka Craft funkční sportovní oblečení?

Nápovědu hledejte na www.craft.czAktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Podmínky soutěže naleznete zde.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výhercům: Pavlína Sochorová, Dagmar Rybová, Martin Krátký!