Soutěž o víkendový pobyt v hotelu ALFA RESORT s polopenzí

Soutěž probíhá od 16.06.2015 do 30.07.2015

Hotelový komplex ALFA RESORT naleznete na klidném místě horského střediska Deštné v Orlických horách. Ubytovací kapacitu hotelu tvoří dvou a třílůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, tv, sat a wifi připojením na internet.  Součástí ubytovací kapacity jsou rodinná studia.


O co soutěžíme?

Výherce dostane od hotelu poukaz pro 2 osoby na víkendový pobyt v hotelu s polopenzí (hodnota poukazu 4 200 Kč - platnost poukazu do 25. 12. 2015).

Soutěžní otázka:

Kolik lůžek mají horské apartmánové chaty? Chaty jsou:

Nápovědu naleznete zde.Odpoveď

Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Největší horkou novinkou roku 2015 je letní grilování. Hotel má vzhledem ke své poloze možnost nakupovat celou řadu surovin přímo od pěstitelů a chovatelů. Maso a převážnou většinu masných výrobků hotel nakupuje z místních porážek a od chovatelů z nejbližšího okolí. Kvalita použitých surovin a umění mladého kuchaře je to, co hotel odlišuje od většiny konkurenčních zařízení v celém okolí.

Domácí klobásky, grilovaná krkovička z mladého místního chovu, zelenina nakupovaná přímo od zahradníka, horský ovčí sýr přidávaný do zeleninových salátů, chléb s místní pekárny, pstruzi z nedaleké přehrady a další místní suroviny dělají z grilování nezapomenutelný zážitek.Podmínky soutěže naleznete zde.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výherkyni Karin Pospíchalové!
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace