TURISTIKU PODPORUJÍ
61 434 turistů a cestovatelů
108 611 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 352 406,- odměny za články

Soutěž o víkendový pobyt v hotelu ALFA RESORT s polopenzí

Soutěžit můžete od 16.6.2015 do 30.7.2015

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Hotelový komplex ALFA RESORT naleznete na klidném místě horského střediska Deštné v Orlických horách. Ubytovací kapacitu hotelu tvoří dvou a třílůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, tv, sat a wifi připojením na internet.  Součástí ubytovací kapacity jsou rodinná studia.


O co soutěžíme?

Výherce dostane od hotelu poukaz pro 2 osoby na víkendový pobyt v hotelu s polopenzí (hodnota poukazu 4 200 Kč - platnost poukazu do 25. 12. 2015).

Soutěžní otázka:

Kolik lůžek mají horské apartmánové chaty? Chaty jsou:

Nápovědu naleznete zde.Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Největší horkou novinkou roku 2015 je letní grilování. Hotel má vzhledem ke své poloze možnost nakupovat celou řadu surovin přímo od pěstitelů a chovatelů. Maso a převážnou většinu masných výrobků hotel nakupuje z místních porážek a od chovatelů z nejbližšího okolí. Kvalita použitých surovin a umění mladého kuchaře je to, co hotel odlišuje od většiny konkurenčních zařízení v celém okolí.

Domácí klobásky, grilovaná krkovička z mladého místního chovu, zelenina nakupovaná přímo od zahradníka, horský ovčí sýr přidávaný do zeleninových salátů, chléb s místní pekárny, pstruzi z nedaleké přehrady a další místní suroviny dělají z grilování nezapomenutelný zážitek.Podmínky soutěže naleznete zde.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výherkyni Karin Pospíchalové!