TURISTIKU PODPORUJÍ
61 458 turistů a cestovatelů
109 017 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 360 087,- odměny za články

Soutěž o víkendový pobyt na Lipně v luxusních apartmánech Lipno Lake Resort pro celou rodinu

Soutěžit můžete od 1.6.2015 do 30.6.2015

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Ještě nevíte, kde letos o prázdninách strávit dovolenou s dětmi? Vezměte je na Lipno, které je rájem pro rodiny s dětmi. Stačí zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku a můžete vyhrát pobyt v luxusních apartmánech Lipno Lake Resort, které se nachází jen kousek od jezera, aquaparku, bobové dráhy či Stezky korunami stromů.


V Lipno Lake Resortu si užijete vodní radovánky ve vlastním vyhřívaném bazénu

O co soutěžíme?

Víkendový pobyt v luxusních apartmánech Lipno Lake Resort a k tomu vyhlídková plavba po „jihočeském moři“ pro 4 osoby překrásnou výletní lodí Adalbert Stifter. Stravování není součástí výhry.

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje maskot Lipno Lake Resortu, který se stará o zábavu dětí?

Nápovědu najdete na www.lipnolakeresort.cz.Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Nechte se hýčkat v Lipno Lake Resortu

Luxusní rodinné apartmány Lipno Lake Resort pro 2 – 12 osob jsou vybaveny vlastní saunou, krbem a prosluněnou terasou, pod kterou na vás čeká venkovní vyhřívaný bazén, nové dětské hřiště s pirátskou lodí, dětský koutek s animačními programy, sportovní hřiště s umělým povrchem či vlastní půjčovna kol a inline bruslí.

Letní dovolená s dětmi na Lipně s bonusem až 10 000 Kč!

Využijte výhodnou červencovou nabídku apartmánů Lipno Lake Resort. K pobytům na 6 a více nocí získáte zdarma vstup na Stezku korunami stromů, vyhlídkovou plavbu po Lipně či zájezd na pravé farmářské trhy do nedalekého Rakouska a mnoho dalších výhod v hodnotě až 10 000 Kč.
Více info o letní akci zobrazíte ZDE.

Poznejte majestátní hladinu „jihočeského moře“ z paluby výletní lodi Adalbert Stifter a získejte nezapomenutelný zážitek. Moderní loď Adalbert Stifter vyplouvá z Lipna na Vltavou třikrát denně a během července a srpna si můžete každé úterý užít i večerní plavby s tříchodovou večeří a živým jazzovým koncertem. Více info o vyhlídkových plavbách po Lipně zobrazíte ZDE.

Výherci soutěže se mohou těšit na vyhlídkovou plavbu po Lipně

V Lipno Lake Resortu si s dětmi užijete Lipno naplno!

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výherkyni Barboře Bartové!