TURISTIKU PODPORUJÍ
61 381 turistů a cestovatelů
107 588 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 337 542,- odměny za články

Soutěž o tři poukazy na privátní wellness pro až 4 osoby v Kramářově chatě na Suchém vrchu

Soutěžit můžete od 12.5.2015 do 17.6.2015

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Odpovězte na jednoduchou otázku a získejte poukaz na privátní wellness pro až 4 osoby v Kramářově chatě na Suchém vrchu. Dopřejte si odpočinek a maximální uvolnění ve wellness zóně.

O co soutěžíme?

Soutěžíme o 3 x poukaz na privátní wellness pro až 4 osoby v krásném prostředí Kramářovy chaty na Suchém vrchu.

Soutěžní otázka:

V kterém roce byl položen základní kámen Kramářovy chaty?

Nápovědu naleznete zde.Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

O Kramářově chatě na Suchém vrchu

Chata se nachází uprostřed lesů ve výšce téměř 1000 metrech n.m. Nabízí ideální podmínky pro různorodé volnočasové aktivity. V létě je vhodným výchozím bodem pro cyklistické výlety, pěší túry i výlety za poznáním. Oblíbená je například dělostřelecká tvrz Bouda či Kralická pevnostní oblast. Nabídku výletů doplňuje i skutečnost, že Kramářova chata se nachází poblíž polských hranic. Nadšence zimních sportů potěší tři okolní ski centra či výběr ze 60-80 km pravidelně upravovaných tratí. Po celý rok si mohou turisté užívat krásnou a zachovalou přírodu. Rozhledna na Suchém vrchu (výška 33 metrů) pak nabízí výhled po širokém okolí. Vidět můžete Kralický Sněžník, Hrubý Jeseník či Praděd, za dobré viditelnosti i nejvyšší horu České republiky – Sněžku. Před chatou je malá obora s chovem Jelena evropského, která jistě potěší nejen nejmladší návštěvníky.

Svými dispozicemi nabízí chata ideální a kvalitní zázemí pro odpočinek i sport. Ubytování je možné v sedmi 4-5lůžkových apartmánech či pěti dvoulůžkových pokojích. Zařízené jsou na úrovni moderního standardu tak, aby návštěvníkům poskytovaly maximální pohodlí během ubytování. Některé pokoje a apartmány jsou vybaveny kuchyňkou. Samozřejmostí je volný přístup k Wi-Fi, LCD televize a koupelna s WC. Relaxační a wellness zóna s vířivkami, saunou a masážemi pak splňuje všechny předpoklady pro dokonalý odpočinek a načerpání energie. O gastronomický zážitek se postará gurmánská restaurace s kapacitou 50 míst. Vedle stálého menu, zaměřeného na tradiční českou kuchyni v současném pojetí, připravuje šéfkuchař Aleš Jurek také sezónní speciality. . Rychlé občerstvení pak potěší především kolemjdoucí turisty. Salónek a menší konferenční sál činí Kramářovu chatu ideálním místem pro pořádání firemních akcí a výjezdů, pořádání svateb a různých rautů.

Podmínky soutěže naleznete zde.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výhercům: Alena Hovorková, Renata Prücknerová, Richard Hoch.