TURISTIKU PODPORUJÍ
61 274 turistů a cestovatelů
106 049 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 289 411,- odměny za články

Zúčastněte se výtvarné soutěže NET4GAS Blíž přírodě a vezměte děti na výlet!

Soutěžit můžete od 1.5.2015 do 31.5.2015

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Čtvrtý ročník Výtvarné soutěže Blíž přírodě o výlet pro celou třídu a dárky, které se hodí do přírody, je od 1. května opět tu! Vezměte své děti, spolužáky, kamarády, rodiče na výlet, navštivte naučnou stezku, vyhlídku či ptačí pozorovatelnu Českého svazu ochránců přírody (ČSOP), které vznikly v rámci programu NET4GAS Blíž přírodě, a namalujte místní krajinu! Máte jich až 70 na výběr po celé České republice!

Výtvarná soutěž Blíž přírodě trvá od 1. 5. do 31. 5. 2015 a zapojit se do ní můžou děti předškolního a školního věku hned ve třech kategoriích. Výherci dostanou balíček dárků, které se hodí do přírody, předplatné časopisu Naše příroda a navíc spolu se svými spolužáky (celou třídou) mohou vyrazit do vybrané lokality zpřístupněné v rámci programu NET4GAS Blíž přírodě s komentovanou prohlídkou či Záchranné stanice pro zvířata ČSOP.

Podrobné informace o soutěži, její pravidla spolu s přehledem zpřístupněných lokalit Blíž přírodě najdete od 1. 5. 2015 na internetových stránkách www.blizprirode.cz.Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Společnost NET4GAS je spolehlivým a bezpečným provozovatelem přepravní plynárenské soustavy a rozvíjí odpovědnou politiku ochrany přírody a životního prostředí s ohledem na budoucí generace. Oblast jejího podnikání s environmentální otázkou úzce souvisí. Při stavbě i provozu svých zařízení musí respektovat přísné normy. Ochrana přírody je však společností chápána nejen jako plnění zákonných požadavků, ale především jako otázka společenské odpovědnosti. Z tohoto principu vychází nejen její zodpovědné podnikání, ale i dlouhodobá strategie firemní filantropie realizovaná od roku 2007 v rámci programu NET4GAS Blíž přírodě.

Výsledky soutěže

Výsledky soutěže naleznete na výše uvedeném webu.