TURISTIKU PODPORUJÍ
61 358 turistů a cestovatelů
106 966 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 325 240,- odměny za články

Soutěž o zájezd do Švýcarska s CK Mundo

Soutěžit můžete od 15.4.2015 do 15.5.2015

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Soutěžíme o zájezd od pohodové cestovky Mundo, která nabízí outdoorové a poznávací zájezdy po Evropě i leteckou exotiku. V nabídce této sympatické CK nechybí např. Rusko a Bělorusko plné nablýskaných krás, mnohými obdivovaná voňavá Provence nebo zájezd na Sicílii, který nadchne milovníky italské kuchyně stejně jako všechny, kteří milují sopky. A pokud máte raději daleké cesty, není problém. Exotická Srí Lanka, Tanzanie nebo třeba zájezd do Tureckého Kurdistánu uspokojí všechny. Sledovat dění v CK Mundo můžete také na jejich kanálu Youtube. ;-)

O co soutěžíme?

Soutěžíme o zájezd do Švýcarska v hodnotě 7 940 Kč (14. – 23. 8. 2015). Na webu cestovky Mundo najdete podrobnosti k zájezdu do Švýcarska, který je hlavní výhrou.

Soutěžní otázka:

Tipněte si (nebo najděte na webu CK), u kterého města ve Švýcarsku najdete sochu Freddieho Mercuryho?Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Skvělá čokoláda a lahodné sýry, romantické hrady a zámky, pečlivě udržované turistické stezky a nádherná alpská příroda, v jejímž čele se tyčí majestátní Matterhorn. Švýcarsko vyniká zejména krásou přírody a neuvěřitelnou rozmanitostí krajiny. Na nevelké rozloze tu najdete vše od věčného sněhu až po středomořské podnebí s palmami. Zajímavost tomu dodávají jednotlivé kantony, které jsou s trochou nadsázky vlastními malými státy. Cestovat po Švýcarsku je tak neuvěřitelně rozmanité. Nevěříte? Tahle překrásná země vám nesmí uniknout!

Podmínky soutěže naleznete zde.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výherci, kterým se stal Petr Křístek z Frýdku-Místku!