Vyhrajte poukaz na rodinnou dovolenou ve Ferienparku Oberwiesenthal!

Soutěžit můžete od 26.11.2014 do 19.12.2014

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Vyhrajte poukaz na rodinnou dovolenou ve Ferienparku Oberwiesenthal v nejvýše položeném městě Německa v Interskiregionu Klínovec / Fichtelberg!

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a můžete vyrazit s rodinou na zimní nebo letní dovolenou do Ferienparku Oberwiesenthal. Čeká na Vás ubytování v jednom ze 120 komfortních rodinných apartmánů. Volný čas během zimní dovolené strávíte na lyžích v Interskiregionu Klínovec / Fichtelberg se 30 km sjezdovek, v létě se můžete těšit na turistické a cyklistické trasy, krásnou přírodu a historická hornická města. Na výběr je i z pestré nabídky rodinných aktivit v rámci programu Ferienparku.

O co soutěžíme?
1.
Cena4 noci se snídaní pro celou rodinu (2 dospělí a 2 děti do 12 let) v apartmánu classic ve Ferienparku Oberwiesenthal (platnost do 22.12.2015 kromě vrcholné a top sezony)

2. Cena 2 noci se snídaní pro celou rodinu (2 dospělí a 2 děti do 12 let) v apartmánu classic ve Ferienparku Oberwiesenthal (platnost do 22.12.2015 kromě vrcholné a top sezony)

3. Cenapoukaz v hodnotě 20,00 EUR na konzumaci v Ristorante Don Alfredo ve Ferienparku Oberwiesenthal (platnost do 22.12.2015)

Soutěžní otázka:
Jak se jmenuje zelený dráček – maskot Ferienparku, který baví děti během dovolené ve Ferienparku?

Nápovědu naleznete zde.Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výhercům: 1. cena - Michael Studenič; 2. cena - Petr Hloušek; 3. cena - Devitihlavasan.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace