TURISTIKU PODPORUJÍ
61 431 turistů a cestovatelů
108 483 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 350 613,- odměny za články

SOUTĚŽ s TotalOutdoor

Soutěžit můžete od 14.8.2014 do 31.8.2014

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

O CO SOUTĚŽÍME... Littlelife Discover s2 child carrier nebo návleky CAMP Hike nebo GSI Outdoors Glacier Stainless Minimalist...

5 z vás, kdo správně odpovíte a budete vylosování, získáte ceny následovně:
1. místo: Dětská sedačka Littlelife Discover s2 child carrier
2. místo: Kvalitní nerezová sada v řadě kompaktního nádobí pro jednu osobu
3. - 5. místo: Návleky CAMP Hike

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY:

1. Nejlehčí dětská sedačka Littlelife Ranger s plně nastavitelnými zády a výbornou cenou má hmotnost? Nápovědu hledejte zde

2. Nádobí GSI Outdoors, kde je použit teflon vytvrzený radiance technologií, díky níž nádobí nepoškrábete ani při nešetrnějším používání se jmenuje? Nápovědu hledejte zde

3. Kapesní čistič vody Steripen, který pracuje s technologií UV záření, má zabudovanou Li-on baterii a má displey se jmenuje? Nápovědu najdete zde

 Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

STERIPEN - sterilizace vody
Vše začal Miles Maiden, který dlouho přemýšlel a vyvíjel lepší způsob filtrace vody na cestách než jsou běžně dostupné těžké, mechanické filtry a nebo chemické preparáty. Věnoval se výzkumu ultrafialových technologií, které jsou běžně používány v průmyslových čistírnách vody.

GSI Outdoors - outdoorové nádobí
Firma GSI Outdoors byla založena roku oku 1985, kdy v podobném duchu jako kdysi lovce hnala touha po dobrodružství, vyrazila skupinka sourozenců dolů podél západního pobřeží do San Diega. Začínali s několika kousky smaltovaného nádobí povrchní znalostí táborového vybavení.

Lifesystems - Lifeventure - Littlelife - cestovní doplňky
Vše co by jste mohli potřebovat na vašich cestách naleznete u tohoto anglického výrobce Lifemarque. Produkty jsou dodávávány pod třemi značkami:
Lifesystems - cestovní zdravotní pomůcky. 20 let již chrání cestovatele a pomáhá při úrazu či nemoci. Neustálý výzkum, pravidelné revize a inovace řadí naše produkty ke špičce ve svém oboru. Ať už na trekingu v horách, na cestách po světě, nebo třeba doma poskytuje Lifesystems potřebnou ochranu.
Lifeventure - cestovní doplňky. Široká nabídka cestovních tašek, batůžků, peněženek, kapsiček a příslušenství byla vyvinuta v průběhu několika let pro vaśe pohodlnější cestování. Každý produkt je vyroben ve vysoké kvalitě s nejlepších materiálů dostupných na trhu.
Littlelife - pro děti a jejich malá dobrodružství. Naše zkušenosti z cestování jsme přenesli do výrobků pro rodiče a děti pro jejich výlety. Stylový design, vysoká kvalita provedení a kvalitní materiály dělají z našich výrobků nepřehlédnutelné pomocníky.

podmínky soutěže naleznete zde

Výsledky soutěže

Gratulujeme výhercům Danuši Opluštilové, Janu Burýškovi, Janu Tlustému, Šárce Svobodové a Janě Burýškové.