TURISTIKU PODPORUJÍ
61 442 turistů a cestovatelů
108 548 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 351 756,- odměny za články

SOUTĚŽ o BEZVA OUTDOOR VYBAVENÍ od firmy YATE

Soutěžit můžete od 21.5.2014 do 4.6.2014

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

SOUTĚŽTE S FIRMOU YATESamonafukovací karimatku YATE TREKKER LONG

PTÁME SE: Kolik druhů karimatek vyrábí firma YATE a kolik z toho je samonafukovacích?

                                                 NÁPOVĚDU NALEZNETE NA WEBU firmy YATE  Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Firma YATE je původní česká společnost, která byla založena 11. 11. 1991 a sídlí v Hradci Králové.
 


V začátcích jsme nejprve začali dovážet izolační podložky pod spací pytle, které byly již z totality známé jako karimatky a později jsme se rozhodli rozšířit sortiment o další doplňky pro sport a pobyt v přírodě, takže v současné době jsme schopni vás kompletně vybavit pro téměř všechny outdoorové aktivity. 
Od založení naší společnosti až do současnosti jsme postupně na český trh zavedli tento sortiment: pěnové karimatky a Alumatky, karimatky z materiálu EVA, samonafukovací karimatky, technické oblečení TREKMATES, ponožky MUND, teleskopické hole YATE, spací pytle, turistcké nádobí a vařiče a mnoho dalšího...

Od roku 1999 je v nabídce i sortiment pro aerobik, fitness a rehabilitaci. Rozsáhlý výběr zahrnuje mnoho typů cvičebních podložek, činky, gymnastické míče, medicinbaly, overbaly, masážní míče atd.

Mezi naše novinky patří výroba zámkových tatami a sportovních povrchů pro různé druhy bojových umění a domácí fitnes. Největší novinkou však jsou terčovnice pro lukostřelbu vyráběné z recyklovaného polyetylénu a PE desek.

Kromě výroby a prodeje se zabýváme také podporou sportovců, závodů a dobročinných spolků jako je FOD. Mezi sportovce patří i Radek Jaroš, jehož většinu výprav jsme podporovali vybavením a stejně to bude i letos při expedici na K2. 

 
     
  

 
podmínky soutěže naleznete zde
 

 

Výsledky soutěže

Gratulujeme výherci Janu Weberovi.