Soutěž o zájezd do Rumunska a Moldavska s CK Mundo

Soutěž probíhá od 28.04.2014 do 25.05.2014

Soutěžíme o zájezd od skvělé cestovky Mundo, která nabízí outdoorové a poznávací zájezdy po Evropě i leteckou exotiku. Podívat se s Mundem můžete třeba do italských Dolomit, Albánie, Norska, Skotska, Irska nebo Pyrenejí. Z leteckých zájezdů stojí za zmínku např. Island, Kostarika, Nepál, Írán, Madagaskar, Tanzanie nebo Srí Lanka. Na webu CK najdete i diskusní fórum, kde není nouze o cestovatele, kteří hledají parťáka na zájezd. Mundo pořádá také cestovatelská promítání, využít můžete cestopisy psané jejich zákazníky nebo si přečíst zajímavé informace o jednotlivých zemích přímo na webu cestovky. 

Soutěž o zájezd do Rumunska a Moldavska v hodnotě 8 880 Kč.

Tradice na venkově, atmosféra starobylosti, pravoslavné kostely nebo túry v Karpatech. Užijte si cestu přes Rumunsko do nejodlehlejšího koutu Evropy - do Moldavské republiky. V zemi vynikajícího vína a pracovitých obyvatel se mj. setkáme s příslušníky české menšiny, navštívíme hlavní město Kišiněv a budeme obdivovat pravoslavné kostely. Více času však strávíme v Rumunsku, které má co nabídnout každému. Protáhneme tělo při několika túrách v proslulých rumunských horách - Karpatech. Prohlédneme si nejkrásnější rumunské město Brašov, transylvánský hrad Râșnov i geologickou perličku - bahenní sopky. Na webu cestovky Mundo najdete podrobnosti k poznávacímu zájezdu do Rumunska a Moldavska, který je hlavní výhrou.

 

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKATipněte si (nebo najděte na webu CK), v rámci kterých zájezdů CK Mundo se můžete vydat na pozorování velryb?

 Odpoveď

Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

PODMÍNKY SOUTĚŽE NALEZNETE ZDE.

Výsledky soutěže

Gratulujeme výherkyni Ladě Býčkové.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace