TURISTIKU PODPORUJÍ
61 379 turistů a cestovatelů
107 590 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 337 377,- odměny za články

Soutěž o zájezd do Rumunska a Moldavska s CK Mundo

Soutěžit můžete od 28.4.2014 do 25.5.2014

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Soutěžíme o zájezd od skvělé cestovky Mundo, která nabízí outdoorové a poznávací zájezdy po Evropě i leteckou exotiku. Podívat se s Mundem můžete třeba do italských Dolomit, Albánie, Norska, Skotska, Irska nebo Pyrenejí. Z leteckých zájezdů stojí za zmínku např. Island, Kostarika, Nepál, Írán, Madagaskar, Tanzanie nebo Srí Lanka. Na webu CK najdete i diskusní fórum, kde není nouze o cestovatele, kteří hledají parťáka na zájezd. Mundo pořádá také cestovatelská promítání, využít můžete cestopisy psané jejich zákazníky nebo si přečíst zajímavé informace o jednotlivých zemích přímo na webu cestovky. 

Soutěž o zájezd do Rumunska a Moldavska v hodnotě 8 880 Kč.

Tradice na venkově, atmosféra starobylosti, pravoslavné kostely nebo túry v Karpatech. Užijte si cestu přes Rumunsko do nejodlehlejšího koutu Evropy - do Moldavské republiky. V zemi vynikajícího vína a pracovitých obyvatel se mj. setkáme s příslušníky české menšiny, navštívíme hlavní město Kišiněv a budeme obdivovat pravoslavné kostely. Více času však strávíme v Rumunsku, které má co nabídnout každému. Protáhneme tělo při několika túrách v proslulých rumunských horách - Karpatech. Prohlédneme si nejkrásnější rumunské město Brašov, transylvánský hrad Râșnov i geologickou perličku - bahenní sopky. Na webu cestovky Mundo najdete podrobnosti k poznávacímu zájezdu do Rumunska a Moldavska, který je hlavní výhrou.

 

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKATipněte si (nebo najděte na webu CK), v rámci kterých zájezdů CK Mundo se můžete vydat na pozorování velryb?

 Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

PODMÍNKY SOUTĚŽE NALEZNETE ZDE.

Výsledky soutěže

Gratulujeme výherkyni Ladě Býčkové.