TURISTIKU PODPORUJÍ
61 431 turistů a cestovatelů
108 488 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 350 816,- odměny za články

Soutěž o volné vstupenky na veletrhy GO a REGIONTOUR 2014

Soutěžit můžete od 9.1.2014 do 15.1.2014

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Veletrhy GO a REGIONTOUR – festival chutí a zážitků!

Termín 16. až 19. ledna 2014 je na brněnském výstavišti vyhrazen veletrhům cestovního ruchu. Návštěvníky opět čeká pestrá nabídka zájezdů, výletních cílů, ale také nejrůznějších zážitků od adrenalinových sportů až po ochutnávky gastronomických specialit. 

Máte možnost vyhrát volné vstupenky na tyto dva veletrhy, stačí správně zodpovědět následující otázku...
(10 výherců získá 2 vstupenky) 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Kolikátý ročník veletrhu GO proběhne na brněnském výstavišti v termínu 16.-19.1.2014?

Řadu dalších informací o veletrzích GO a REGIONTOUR 2014 a aktuální verzi jejich doprovodného programu, VČETNĚ NÁPOVĚDY NA NAŠI OTÁZKU najdete na www.bvv.cz/go-regiontour

                       Nelze hlasovat

Omlouváme se, ale hlasovat můžou jenom přihlášení uživatelé turistika.cz

Registrovat se můžete zde. Přihlásit se můžete zde.

Na veletrhu REGIONTOUR se stejně jako v minulých letech představí nejen všechny turistické regiony České republiky, ale také zástupci turistických oblastí ze Slovenska, Maďarska, Polska a dalších zemí.

Hlavním tématem bude opět aktivní dovolená, a to v nejrůznějších podobách. Početnou cílovou skupinu cykloturistů osloví Cyklistická vesnička s informačními materiály o cyklotrasách, cyklostezkách a doprovodných službách. Zajímavou novinkou bude prezentace elektrokol jako rostoucího trendu dopravy i turistiky. Podruhé se uskuteční projekt dovolená na vodě s nabídkou lodí a sportovních člunů, doplňků a vybavení pro jachting, potápění i další vodní sporty. Nově se představí také karavany. V prezentaci aktivní dovolené samozřejmě nebudou chybět ani české a moravské skiareály, které dostanou poslední příležitost oslovit návštěvníky před jarními prázdninami, dále golfové resorty nebo novinky pro pěší turistiku, lázeňství a wellness.

V zážitkové turistice má své pevné místo regionální gastronomie, na jejíž ochutnávku se zájemci mohou těšit přímo na veletrhu. Opět se uskuteční gastronomický festival RegFoodFest a přímo v pavilonu P se otevře restaurace s nabídkou specialit z různých českých a moravských krajů, ale také ze zahraničních kuchyní. Asociace hotelů a restaurací ČR bude propagovat projekt Czech Specials a nově připravuje týmovou soutěž ve vaření, do které se pod vedením šéfkuchařů zapojí sami návštěvníci. Na stánku Asociace kuchařů a cukrářů ČR uvidíme názornou prezentaci stolničení a ukázky kuchařského i cukrářského mistrovství včetně výroby zmrzliny. Nabídku doplní regionální potraviny a velký prostor bude věnován také projektům Vína z Čech a Moravy a Svět kávy. Nový projekt Pivo bude atraktivní prezentací a degustací minipivovarů.

Do světa návštěvníky pozve veletrh GO v pavilonu F, kde se o atraktivní zážitky postará mj. doprovodný program na dvou pódiích garantovaný oběma asociacemi cestovních kanceláří. Mezi vystavovateli jsou například CK Zemek, AMERICA TOURS, CK NOMÁD, CK Victoria, Livingstone, Union poisťovňa aj. Mezi debutanty na veletrhu budou patřit Albania2Go, IWEII, Delfín travel, Privatvermieter Verband Salzburg, Gabriele Paolucci, Slovenija center, Viola travel, Therme Laa - Hotel & Spa****.

Zcela nevšední cestovatelské zážitky pak nabídne 17. ročník festivalu GO Kamera, který se v Kongresovém centru brněnského výstaviště koná po celé čtyři veletržní dny. Jeho hlavním tématem je Bhútán a největší hvězdou horolezecká legenda Peter Habeler.


PODMÍNKY ÚČASTI V SOUTĚŽI.

Výsledky soutěže

Výherci se stali: M.Zahradníček; M.Vybíralová; P.Kubík; K.Pelcová; Z.Vaňura; P.Šnajdr; J.Nováková; J.Cestr; V.Krejčí; J.Prudilová. Turistika.cz gratuluje!