TURISTIKU PODPORUJÍ
61 428 turistů a cestovatelů
108 478 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 350 489,- odměny za články

Soutěž o potápění s instruktorem

Soutěžit můžete od 11.4.2011 do 30.4.2011

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Potápění je neuvěřitelný relax, který Vás nabije energií a dodá Vám sil do další práce. Čistí hlavu a napomáhá si udržovat pozitivní životní přístup.

Naše specializované obchody nabízí široký sortiment potápěčského a plaveckého vybavení. Přijdtě a přesvědčte se, že potápění je radost....

Ochutnávky potápění Vám nenáročnou a zábavnou formou nabízí možnost nahlédnout do tajů potápění. Uvidíte a zažijete na vlastní kůži, jaká je to relaxace.

Ochutnávka potápění v bazénu  je prvním krokem k Vaší cestě za poznáním tohoto nádherného sportu. Poznejte   nepopsatelnou svobodu, relaxaci, ale i zábavu, to vše přístrojové potápění přináší. Cílem je vyzkoušet si základní dovednosti nutné k zvládnutí tohoto překrásného sportu. Pokud Vás ochutnávka zaujme, není nic snadnějšího, než pokračovat ochutnávkou potápění v lomu, nebo kurzem potápění.

Veškeré nutné vybavení vám rádi zapůjčíme. Ponor na zkoušku probíhá za asistence zkušeného instruktora nebo divemastera, kteří vám v jakékoli situaci pomohou.

Podmínky:

Vhodné od 10 let. Klient musí být v dobrém zdravotním stavu. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování a malý dárek.


Program: Nejdříve projdeme teoretickou přípravou se základními bezpečnostními pokyny. Potom si pod vedením zkušeného divemastera nebo instruktora vyzkoušíte pobyt pod vodní hladinou s dýchacím přístrojem. Celková doba včetně teorie je cca 1 hodina.

 

Úvodní potápěčský kurz pro začátečníky a milovníky vodních radovánek - OWD - je zkratka kterých anglických slov?Nelze hlasovat

Omlouváme se, ale hlasovat můžou jenom přihlášení uživatelé turistika.cz

Registrovat se můžete zde. Přihlásit se můžete zde.

Pomoc při odpovědích na otázku můžete snadněji najít na stránkách firmy www.snakesub.cz/, která poskytla poukázky na potápění do soutěže.

Výsledky soutěže

Petra Zeidlerová, Tomáš Kubela, Yveta Machová