TURISTIKU PODPORUJÍ
61 431 turistů a cestovatelů
108 485 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 350 674,- odměny za články

Soutěž o skipasy do SA Harrachov

Soutěžit můžete od 14.1.2013 do 28.1.2013

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Kolik metrů má nejdelší sjezdovka v Harrachově a jak se jmenuje?

____________________________________________________

Vyhrát můžete: 8 hodinový skipas platný po celou zimní sezonu 2013

 

Celkem 5 výherců – každý získá 1 skipas na 8 hodin

____________________________________________________

Nápovědu najdete na www.skiareal.comAktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Využijte jedinečnou možnost získat skipasy do skiareálu v Harrachově. Rozmanitost lyžařských tratí dělá z Harrachova rekreační středisko pro ideální rodinnou dovolenou. Na vrchol Čertovy hory Vás vyvezou dvě 4 sedačkové lanovky, odkud se můžete vydat na  čtyři sjezdovky všech obtížností. Na spodní části sjezdovky červená II. do Harrachova je na mírnějším profilu umístěn lyžařský vlek „Doplík“, který je osvětlen a je zde možné večerní lyžování.

U dolních stanic lanovky je celkem až 250 míst k parkování, další parkování je možné na centrálním parkovišti v Harrachově. Pokud se v Harrachově ubytujete u člena SCRH, získáváte zdarma Harrachov card, na kterou můžete čerpat různé slevy, mezi nejvýznamnější patří 10-30% na skipasy do skiareálu v Harrachově a využívání skibusu zdarma.

Skipasy jsou platné po dobu 8 hodin od prvního průchodu turniketem. Skipasy je možné čerpat kdykoliv v zimní sezoně 2012/2013.

Výsledky soutěže

Gratulujeme vítězům, každý získal 1x skipas na 8 hodin do SA Harrachov: Ladislav Novotný, Tereza Beštová, Jaroslav Burdych, Milena Buřinská a Jana Gricová.