TURISTIKU PODPORUJÍ
59 011 turistů a cestovatelů
94 529 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
974 516,- odměny za články

Ski areál Kouty nad Desnou - diskuse

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.
 • turista
  Noonoobaba
  3.3.2019 14:57
  Cena lanovky pro běžkaře 300,-, to je fakt dost smutné, když celodenní permici pro sjezdaře lze zakoupit za 640,-. Běžkařské tratě zejou prázdnotou. Kdo tu cenu vymyslel? Co tím sledoval? Pro srovnání Rokytnice nad Jizerou lanovka na Lysou horu 120,-.
 • turista
  Pavel N.
  Nebezpečí na sedačkové lanovce.
  16.8.2014 17:05
  Lanovku v areálu Kouty mohu doporučit jen pro dospělé s možností rizika pádu při cestě dolů dne 3.8.2014vypadla dcera ještě z nezajištěné lanovky a personál nebyl ani ochoten zjistit jestli se dceři něco nestalo a o omluvě nebylo ani řeč.Tam se nedbá na bezpečí turistů a naskakujete na sedačky a po málo metrech máte pod sebou propast.Provozovatelé by se měli více zaměřit na bezpečnost,málo lidí jezdí sedačkovou lanovkou každý den a na personál obsluhy v tomto areálu se spolehnout nemůžete.Z krásného zážitku na přečerpávací stanici a krásného výhledu na hřebeny se stala během chvíle noční můra.
 • 6.9.2013 10:01
  Evropa :-)
 • turista
  Jaroslav Slavík
  Řidič dodávky
  12.6.2013 21:36
  Tak v loňském roce 2012 jsem toho řidiče v létě také potkal. Neochotný odpovědět na cokoliv, vše jej obtěžuje a nejlépe si vše přečti na informačních cedulích. Jinak pro Kouty hlasuji za naší rodinku plným počtem bodů, včetně ubytování. Drobnosti se vždycky najdou. Jo a jinak v zimě jsem si pěkně zalyžoval. Jsou to těžší svahy, ale mám pocit, že na tuto zimu chystají (alespoň podle mapy) novou modrou lehkou sjezdovku. Zajezdíme si všichni včetně našich dětí, holka 5let a kluk 3. Tomu se nejvíc líbilo ne dětské sjezdovce na kolotoči. Tak zdar a pište hodnocení a´T máme kam jezdit. Jarek
 • turista
  Petr59
  špatná změna
  26.11.2012 20:44
  Jezdím každoročně do Jeseníků na lyže a Kouty jsou fajn ale vláček jezdil pouze 1.rok i v zimě. Vloni tam jezdila vypolstrovaná dodávka s ne moc příjemným řidičem a romantika je v pryč. Výhodou je, že alespoň zůstalo stahování lyžařů z okolních hotelů na telefon. 

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.

Zpět na příspěvek Ski areál Kouty nad Desnou

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace