TURISTIKU PODPORUJÍ
59 017 turistů a cestovatelů
93 344 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
975 168,- odměny za články

Šiklův Mlýn - diskuse

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.
 • 18.8.2014 19:44
  Strávili jsme zde víkend 16.-17.8. 2014 a i když jsme zrovna vychytali sobotní program "Modelářskou show", která nás moc nezajímá, i tak jsme se moc bavili! Perfektní představení v amfiteátru a i přes nepřízeň počasí a zimu nám bylo skvěle. Líbili se nám moc také kostýmy, které jsme každou chvilku potkávali, mrzí nás akorát, že půjčení je tak drahé. V každém případě příští rok plánujeme znovu celý víkend a dovezeme si i svoje kostýmy, prostě k té atmosféře to patří. Už teď se nemůžeme dočkat!! :) :)
 • turista
  Blanka
  20.7.2013 23:20
  Pobyt se nám líbil do té chvíle, než se v kempu ubytovala parta nevychovanců, kteří dělali bordel do 3:30 do rána. Báli jsme se jim něco říci, byli opilí a neměli jsme si kde postěžovat. Nefunguje tam žádná noční služba, nedoporučuji rodinám s malými dětmi, část kempu neměla šanci na spánek !!!! Jinak super. Dolaďte to. Pizza výborná, program se nám líbil, všude čisto a bomba biotop koupaliště, chválíme, nemůžete za to, že někteří se nechovají jako lidi.Chce to noční službu. Jinak díky.
 • turista
  Šiklův mlýn
  30.5.2013 6:41
  Dobrý den, jsme rádi za každé vaše připomínky a názory. Všichni, kdo jsou součástí Šiklova mlýna se snaží o to, aby byl každý návštěvník spokojen v každém směru. Avšak všichni jsme spouze lidé a samozřejmě se může stát, že všechno nebude stoprocentní. Tímto vás žádáme, pokud nebudete s něčím opravdu spokojeni, nebojte se na nás obrátit, a to zavoláním, napsáním emailu či návštěvou informační kanceláře. Výše vstupného a platby za atrakce jsou adekvátní tomu, aby areál fungoval pro lidi tak, jak bychom si představovali. Jelikož často pořádáme akce, kdy návštěvníci mají levnější vstupné, různé promoakce, vstupy zdarma např. pro dárce krve, jsme bohužel nuceni tyto peníze opět někde získat. Ani pro nás bohužel není nic zadarmo. Budeme rádi, když se vám u nás bude příště líbit. Všichni teď pilně pracujeme na tom, aby nastávající sezóna 2013 byla opravdu vydařená.
 • turista
  Tomáš
  19.8.2012 15:31
  Ve čtvrtek jsem s přítelkyní navštívil tento park.Byli jsme velice zklamáni. Westernové městečko je sice menší a zasazené do krásné krajiny. Na první pohled zujme. Bohužel jenom na první pohled, když se kouknu pozorněji tak ten dojem kazí upoutávky na fast-food.  Z Oněch přdstavení jsem viděl dvě ani jedno mě moc neoslovilo. jsou hodně zaměřené pro děti. Nemám nic proti dětem a srandu mám taky rád, ale rád bych viděl více toho westernu než blbnutí s dětmi. Od projížďky vláčkem mě odradila pladba navíc. Je to sice 40 korun na osobu, ale při vstupnem 180/osoba... se mi vyplajznout dalších osumdesát korun moc nechtělo. Když jsme došli do indiánské vesnice, hadejte co další vstupné. je to i s pruvodcem, ale dalsi penize se mi nechtelo dávat. No a ostatní atrakce jako strileni z luku nebo rýžování zlata... si musíte opět připlatit. Za každou 30 korun, tak nevím kdo rýžuje na kom :)  Když jsme se vraceli šli jsme koulem koupaliště. Hezké, upravené čisté. Ale opět poplatek. Opouštěli jsme tento areál s myšlenkou " Ještě že nemáme děti. Jinak by nás tato návštěva stála majlant" 
 • turista
  laf
  22.8.2011 6:59
  Hnus, hnus hnus,milion vos draho jak někde v karibiku, parkování v kalužích zpoplatněno, pizza se nedá žřát,nechápu za čím tam ty pomatenci jezdí,v životě tam nejedu.humus první třídy na wc!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ta kaluž na koupání????????
 • turista
  František
  nikdy více
  2.7.2011 19:52
  Dnes jsme byli s rodinkou v Šiklově mlýně. Než jsme vešli dovnitř, přečetli jsme si ceduli s programem, kde bylo psáno, že ve 14 hodin mají každý den kromě pondělka westernovou show. Nikdo nás na nic neupozornil a tak jsme s klidem vešli. Avšak ve 14 hodin se nic nekonalo, akorát vyhlašovali, že je nahoře traktorshow. O té se samozřejmě psalo, ale nikdo neřekl, že odpadá základní program. Zejména, když mají v sobotu vstupné nejdražší. Výsledek: za 4 hodiny jsme neviděli ani jednoho kovboje, indiána, prostě nic.. A to jsme tam byli cca od 11 do 15 hodin. Když jsem na toto upozornil obsluhu na informacích a poté u kasy, tak reagovali značně arogantně, že prý když jdu do westernového městečka, tak souhlasím s jakýmkoli programem, co tam mají.. Přijde mi to podobné, jako když by mi ve steakhouse řekli, že mají jen vegetariánské menu, ale tam aspoň neplatím za vstup 216/osobu. Nepočítám, že od parkoviště je westernové městečko vzdáleno více než 1km a za deště to není opravdu nic moc - není se téměř kde schovat...   Za mě nikdy více... Z jídla akorát fast food, v kavárně hrozná čokoláda, laté celkem v pohodě, ale kvůli tomu tam už nepojedu..
 • turista
  mari
  neoficialní stránky WMŠM
  13.9.2008 23:23
  Ráda bych vás pozvála na neoficialní stránky Šiklového mlýna. www.sikluv-mlyn.estranky.cz Budu jen ráda, když se koukneté.

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.

Zpět na příspěvek Šiklův Mlýn

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace