TURISTIKU PODPORUJÍ
60 594 turistů a cestovatelů
102 022 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 150 432,- odměny za články

Ostré - Kostelíčky - diskuse

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.
 • 22.2.2014 18:08
  Výhled, který nemá chybu.
 • 1.6.2013 15:05
  Magické místo, nádherný rozhled do kraje. Probíhá obnova této barokní památky. V roce 2011 zrekonstruována a znovu vysvěcena křížová cesta.
 • Ostré - Kostelíčky
  20.7.2012 17:52

  Celý objekt prošel poslední dobou rozsáhlou rekonstrukcí. Zcela byla opravená vyhlídková spodní terasa, výklenky křížové cesty, schodiště, boční věže dostaly novou krytinu.Již beztak velice působivé a energetické místo jen posílilo svůj vibrační potenciál a je cílem mnoha turistů. Kaple jsou ve skutečnosti jen dvě, boží hrob se za kapli asi považovat nedá. Pomalu se zastírají místa poškozená vandali a "Věžičky" dostávají nový slavnostní háv, který si právem zaslouží. Konají se zde také koncerty a další kulturní akce. Je zde báječný výhled nejenom na Úštěk, ale na velkou část Českého Středohoří a Říp. V obci byl také zrekonstruován nový penzion, který stojí za návštěvu, pro ty méně náročnější je tu i příjemné posezení v místní hospůdce.

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.

Zpět na příspěvek Ostré - Kostelíčky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace