TURISTIKU PODPORUJÍ
60 683 turistů a cestovatelů
102 757 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 168 186,- odměny za články

Jičín - Aqua Centrum, plavecký bazén - diskuse

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.
 • turista
  Petr Kadavý
  Milan Liber-odpovědx
  2.9.2017 10:17
  Dobrý den.Musim reagovat na komentář pana Milana Libera.Dost mě pobavil.Jezdime tam léta a nikdy jsme tam nikoho neviděli v ryflich u bazénu..Je dobře, že už tam nikdy nepojedete.Všem se uleví.Plavky mají jasně vymezené, proč v tom hledáte problém? Trapný..Vozíme si do bazénu vždy klasické plavky,ať jedem kamkoli a máme klid.Nám se tam moc líbí a jsme rádi, že tu je.Jezdime tam pravidelně až Jilemnice a nelitujem.Můžem vřele doporučit!!!
 • turista
  Procházka
  JEN PRO OTUŽILCE!
  17.4.2017 8:15
  Absolutně nejhorší aquapark(nebo spíš bazén) v republice! Takto studenou vodu nemají ani sportovní bazény. Tím je dána nejmenší návštěvnost v republice! Měli by se probrat a podívat se na úroveň všech ostatních zařízení a pak si říkat AQUAPARK!!!!
 • turista
  Milan Liberec
  Absolutně nedoporučujeme!
  25.2.2017 19:52
  "Absolutně nedoporučujeme! Asi místní radnice si z prodeje plavek na jedno použití udělala super business. Přijelo nás 11 (3 rodiny). Ačkoliv jsme měli značkové plavky, tak nás (všechny muže) ""donutili"" koupit si jejich plavky. Takže návštěva bazénu se nám prodražila o 360 Kč každé rodině.(180 Kč za plavky) Údajně z hyg.důvodů a údajně je to všude běžné. Podle mě se spíš zbláznili! Plavecký bazén Liberec, i Babylon Liberec naše plavky bez problémů akceptují. Navíc plavčíci se v prostoru bazénu Jičín běžně pohybují v džínách -asi je to hygienické :-) Jinak tolik zákazů jsem viděl naposledy v Singapuru! Všude cedulky: Zákaz vstupu, zákaz skákání z kraje bazénu, zákaz vstupu do vypnuté vířivky, zákaz jízdy na tobogánu bez podložky, nebrat podložky (pomůcka pro děti), zákaz vstupu-dráha pro kondiční plavání-kde nikdo neplaval, vypněte si mobilní telefony-i když na ofic stránkách mají reklamu, že wi-fi zdarma.... atd. Prostě mazec! Jičín už není město pohádek, ale město zákazů. SEM UŽ ROZHODNĚ NIKDY NEPOJEDEME"

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.

Zpět na příspěvek Jičín - Aqua Centrum, plavecký bazén

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace