TURISTIKU PODPORUJÍ
60 683 turistů a cestovatelů
102 757 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 168 186,- odměny za články

Hotel Nezábudka - diskuse

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.
 • turista
  zuzana součková
  2.10.2014 17:45
  Wellnes na Nezabudce-heslo v hotelu bylo můžete mít zaplaceno nemusíte dostat,přijdete li ke konci do jídelny jíte víceméně zbytky,přijdete i brzy výběr slušný,ubytování srúbik-srůbik kouzelný,ale žádné úložné prostory a v kuse jede pec*hučí,o sladkém odpoledni se nám mohlo jen zdát,procedura -nebylo volno pro 4 ,3 čekaly na "zábal"20 min.po objednané době,ač tam nikdo nebyl a čtvrtá kolegyně byla úplně odmítnuta!!!voda v bazenu studená protiproud jsme neviděly,whirpůl sem tam bublina a hlavně sakra studená voda!!!!Jinak vše hezké příjemné,jen personál nevstřícný,nic nenabízí,neupozorní,nevyhoví.Ještě,že Tatry jsou Tatry a s tím jsme tyto nedostatky přešly,ale na Nezabudku už opravdu ne.
 • 11.4.2013 20:35
  Hotel byl po všech stránkách aboslutně vyhovující,myslím,že uspokojí všechny věkové kategorie,včetně rodiny s dětmi,určitě doporučuji!
 • turista
  Vladule
  Re: Re:
  6.2.2013 21:33
  Jste mě teda dali . Zítra tam vyrážíme a to i s dětmi, tak snad si Vaše reakce někdo přečte a bude s tím taky něco dělat. No, napíšu Vám hned po příjezdu. 
 • turista
  sarka
  Re:
  24.1.2013 19:23
  Bohužel musím souhlasit. Měli jsme zaplacený pobyt all inclusive. Při vstupu na recepci personál otrávený,nepříjemný a všechny informace jsme z nich museli dolovat. V baru při večerním posezení, si nás barman skoro ani nevšímal,pro vše jsme si museli chodit k baru a při objednávce byla jeho odpopověď ... ještě?  Tak takové jednání jsem ještě nezažila. V pobytovém balíčku jsme měli zahrnuté nějaké procedůry slevu na skipas atd...,ale bohužel jsme nic nevyužili.Protože personál nebyl ochoten nás informovat. Bohužel musím jen říct,že nikdy víc mě tam nikdo nedostane.
 • turista
  Renata
  10.9.2012 13:13
  V tomto hotelu jsme strávili téměř  týden. Poté, co jsem si přečetla různé příspěvky na internetu jsem před cestou  dospěla k názoru - pobyt asi nebude nic moc, ale alespoň se slušně najíme. Stejně jsme měli v úmyslu chodit sem pouze  přespat... Ubytování v apatmánech bylo slušné, všude klid, nikdo nás nerušil, výhled na kopce - pěkné, snad až na jednu připomínku, mohli by občas vyprat koberec v koupelně Ale kámen úrazu bylo jídlo. Jídelnu bylo možnost větrat pouze dvěma okny a to při plném počtu strávníků absolutně nestačilo.  A vydýchaný vzduch spojený s výpary jídel rozhodně nepřispěl k příjemnému stolování.  Hotel byl plný lidí a personál na to rozhodně nebyl nikterak připraven.  Nádobí byl nedostatek, stále jsme o něco museli žádat. Voda v konvici , která v prvním dnech nebyla ani horká,  stačila na zalití  tak třech hrnků, které mimochodem také  stále nebyly, malé lžičky na zamíchání kávy či čaje a na jogurt  asi neznali  , máslo neskutečně rozteklé teplem v místnosti atd. O chuti kávy se nemá smysl ani vyjadřovat Po jedné hodině vydávání snídaní již nebylo co a z čeho  jíst ( tedy z mého pohledu, nebyl salám, sýr, máslo nechutné ) Dalším kamenem úrazu byla slušnost a přívětivost většiny personálu. Chápu, že číšník se na mně nebude usmívat, když tam lítá jako splašený aby to všechno stihnul odnést a přinést ale očekávám, že kdy někam jako host vstoupím, personál mě  pozdraví a to  především na recepci !!! Tam na nás "zírali" ale  pusu neotevřeli a to tam seděli skoro vždy alespoň dvě... No prostě a jednoduše, nejhezčí na celém pobytu byla ta Tatranská příroda !!! A Nezábudka - už nikdy víc !!!            
 • turista
  daša
  15.6.2012 18:02
  doporučuji,skvělý pobyt,příjemný personál.
 • turista
  daša
  15.6.2012 17:59

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.

Zpět na příspěvek Hotel Nezábudka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace