Chalupa u Oscara - Nová Ves

Chalupa

Zrekonstruovaný objekt v centru Orlických hor. Krásná pokojná krajina, plná lesů, luk s divoce hučícím potokem a řekou. Nedotčená příroda nabízí klid a odpočinek po celý rok.

Více informací naleznete zde: Chalupa u Oscara - Nová Ves.

Informace:

Poloha: Orlické hory / Kralický Sněžník / Bartošovice v Orlických horách
Cena: 15.990kč / chalupa za týden
Kapacita: max. 12 osob
Pokoje: 4 ložnice

Kontakty:

Bartošovice v Orlických horách

Další chalupy a chaty v okolí Chalupa u Oscara - Nová Ves

Chalupa v obci Bartošovice v Orlických Horách - Nová Ves: 6 ložnic, max. 22 osob. Orientační cena (chalupa za týden): celoročně 28.000kč.
Poloha: Orlické hory / Bartošovice v Orlických Horách - Nová Ves
0.2km
více »
Penzion v obci Bartošovice v O. h. - Nová Ves: 9 pokojů, max. 42 osob. Orientační cena (osoba za noc): celoročně 320kč.
Poloha: Orlické hory / Bartošovice v O. h. - Nová Ves
0.4km
více »
Chalupa v obci Černá Voda: 2 ložnice, celkem pro 2 až 10 osob. Orientační cena (chalupa za týden): celoročně 12.000kč.
Poloha: Orlické hory / Černá Voda
2km
více »
Penzion v obci Orlické Záhoří: 9 pokojů, celkem pro 1 až 40 osob. Orientační cena (osoba za noc): celoročně 390kč.
Poloha: Orlické hory / Orlické Záhoří
2.1km
více »
Chata v obci Orlické Záhoří: 3 ložnice, max. 11 osob. Orientační cena (chata za týden): celoročně 16.000kč.
Poloha: Orlické hory / Orlické Záhoří
2.2km
více »
Chalupa v obci Orlické Záhoří: 3 ložnice, max. 10 osob. Orientační cena (chalupa za týden): celoročně 13.000kč.
Poloha: Orlické hory / Orlické Záhoří
2.2km
více »
Horská chata
Chalupa v obci Orlické Záhoří: 4 ložnice, max. 20 osob. Orientační cena (chalupa za týden): léto 8.000kč, zima 9.000kč.
Poloha: Orlické hory / Orlické Záhoří
4.2km
více »
Horská chata
Chalupa v obci Říčky v Orlických horách: 10 ložnic, max. 50 osob. Orientační cena (chalupa za noc): léto 6.000kč, zima 8.000kč.
Poloha: Orlické hory / Říčky v Orlických horách
4.7km
více »
Chalupa v obci Říčky v Orlických horách: 2 ložnice, max. 8 osob. Orientační cena (chalupa za týden): léto 11.200kč, zima 14.000kč.
Poloha: Orlické hory / Říčky v Orlických horách
5.2km
více »
Apartmán v obci Říčky v Orlických horách: 2 ložnice, max. 5 osob. Orientační cena (apartmán za noc): léto 1.500kč, zima 2.000kč.
Poloha: Orlické hory / Říčky v Orlických horách
5.4km
více »

Co můžete navštívít v okolí Chalupa u Oscara - Nová Ves

Přírodní památka
Komáří vrch - přírodní rezervace na hlavním hřebenu Orlických hor. Základ rezervace je tvořen zakrslou horskou bučinou se smrkem, jeřábem, jedlí a subalpinskou smrčinou. Rezervace byla vyhlášena v r. 1973. Nedaleko vrcholu prochází červená turistická značka mezi Pěticestím a Mezivrším.
Rozhledna AnnaNa stavbu byly použity jako Sloupy modříny, vybrané z porostů v oblasti Rychnova nad Kněžnou. Podlaha odpočinkových plošin je ze dřeva dubového, dřevěné výplně zábradlí pak ze dřeva borového.
Jedná se o vrch s dalekým Rozhledem v Orlických horách. Vede zde červená tur. značka. Hora se nalézá ve výšce 991 metrů n.m. a je známá řadou objektů opevnění z let 1936-1938.
Přesto, že novodobá rekonstrukce kostela začala již v roce 1990, ještě v roce 2002 byl všeobecná označován jako zřícenina chrámu, ve které probíhají mše pod širým nebem. Zříceninu krásnou, monumentální a magickou, ale přesto jen zříceninu. V letech 2006 – 2007 však dostal chrám novou prosklenou - a interiér zesvětlující - střechu a stavba tím byla, zřejmě definitivně zachráněna. Kostel se nachází …
Zřícenina
U státní hranice s Polskem se nachází na modré turistické značce zřícenina barokního kostela Nanebevzetí panny Marie postaveného v letech 1723 - 33. V…
Hřebenová křižovatka turistických tras, občerstvení provozované Horskou službou.
Turistický rozcestník, který se nachází ve známé křižovatce cest Pěticestí u srubu HS, ukazuje turistům cestu v pěti směrech. Po zelené značce ve směru Pěticestí - Orlické Záhoří, po žluté zn. ve směru Zdobnice - Říčky kostel a po zn. červené ve směru Velká Deštná - Mezivrší.
Součást pohraničního opevnění ze 30.let 20.století, zpřístupněná dělostřelecká tvrz severovýchodně od Rokytnice v Orlických horách.
Tipy na výlet
Na výlet jehož cílem jsou Orlické hory a Tvrz Hanička jsme se z Vysočiny vydali autem. Autem jsme dojeli do Říček v Orlických horách. Odkud jsme vyrazili po zelené turistické stezce na Mezivrší. Na Mezi…
Hanička je jednou z největších českých pevností postavených před druhou světovou válkou, vznikla v letech 1936 až 1938 za téměř 28 miliónů korun. Měla mít 426 mužů posádky. Úkolem pevnosti bylo posílení pásma ob…
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace