Pohodové běžkování - Léskové

Tipy na výlet, Beskydy, Javorníky, Valašsko
Kam a jak jedeme?

U Pralesu Razula
U Pralesu Razula
lupa

Sobota 20. února. Jedeme na běžky, naším cílem jsou Velké Karlovice - Léskové, ale ve Zlíně taje a prší a tak naše skupinka vypadá na autobusovém nádraží poněkud nepatřičně. Během cesty autobusem se situace lepší jenom velice pomalu, ale v Karlovicích už je sněhu dost, neprší, drobně sněží. Ve Velkých Karlovicích jsou každou zimu upravené běžkařské stopy, na kterých se mohou projíždět i úplní začátečníci. My vycházíme od restaurace Pod pralesem směrem k Pralesu Razula - první část bez běžek, na silnici není sníh, ale u rozcestníku už běžky nasazujeme a a jedeme směrem k hotelu Horal, odsud na rozcestí Babská a dál k hotelu Galík. A okruh zakončíme v restauraci Pod pralesem, kde si dáme oběd.

Za čím jedeme?

Jedeme za pohodovým běžkováním. Popsaná trasa je jenom jedna z mnoha, které tu můžete využít.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Najedli jsme se v restauraci Pod pralesem. Dříve se jmenovala U Románků. Majitel se sice změnil, ale jídlo je pořád dobré a obsluha rychlá a příjemná.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Ještě ráno jsem myslela, že se mi nebude líbit počasí, ale nakonec bylo lepší, než bych čekala. Celý den drobně sněžilo.

Ostatní informace

Cena jízdenky Skibusem ze Zlína je 64,- Kč + 10,- Kč za lyže. Ale pokud jste sjezdaři, bude vám výše jednosměrného jízdného odečteno z celodenní permanentky ve Ski areálu Razula.Další informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi
Délka:
celodenní výlet (15-20 km)
Druh:
za sportem, do přírody
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Velké Karlovice zastávka
(vzdálenost od místa: 0.27 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Pohodové běžkování - Léskové

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace